Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a legjobb hypoallergén...

Melyik a legjobb hypoallergén cicatáp?

Figyelt kérdés

Hosszabb:

Voltam már a cicámmal orvosnál mert belázasodott, kapott antibiotikumot és most próbálkozom az immunrendszerének erősítésével.

A probléma úgy kezdődött, hogy le volt gyengülve az immunrendszere, az orra halvány, télen mindig fázott, sok ételtől hányt, főleg macskatáptól és konzervektől, a csirkemellel semmi baja, a vérképe aránylag jó volt, de sokszor nyel, ez mondtam a doktornőnek is, hogy mintha sok lenne a gyomorsava. Most ahogy mondtam próbálom az immunrendszerének az erősítésével. Kap DM Guard-ot napi egyszer, de vmikor kétszer 0,5 ml-t. A doktornő adott por alapú probiotikumot amibe sok vitamin megtalálható, illetve naponta adok neki kb 1 ml búzafűlevet.

Az én meglátásom szerint valami emésztési problémája lehet, a doktornő annyit mondott, hogy először próbáljuk őt egyenesbe hozni aztán amikor jövő héten vissza kell vinni újabb vérvizsgálatra, ultrahangra és egyéb vizsgálatokra, akkor elbeszélgetünk, hogy milyen tápokat ehetne, mit ajánl. Volt valakinek hasonló tapasztalata a cicájával?


Rövidebb:

Szóval kérdésem, ti milyen hypoallergén, vagy gyomorkímélő cicatápok ajánlanátok?



júl. 17. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Hihetetlen, hogy mennyire be tudják hulyiteni az ejsotet állattartókat. Hypoallergen cicatap...istenem...mi lesz a következő hülyeség? Pápa által megáldott szentseges macskaalom?
júl. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Glutén és laktózérzékeny vagyok úgyhogy saját tapasztalatból tudom hogy milyen szar érzés ha nem szívódnak fel a bevitt tápanyagok.

Ehhez kb hasonló a hypoallergén amit a különböző ételallergiával küzdő állatoknak fejlesztettek ki. A kutyánk szőre is hullt, nert allergiás volt a csirkehúsra, most hogy nem eszik megszűnt, de utána mikor megint csirkét kapott újra ömlött a szőre.

Nem mondom hogy nincs igazad, sok mindent valóban eladnak mert a pénz az pénz, de ilyen létezik és elnézést ha szeretem a cicám és szeretném neki a legjobbat.

júl. 17. 22:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!