Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől lehet nagy egy kiscica...

Mitől lehet nagy egy kiscica hasa, ha...?

Figyelt kérdés

Van egy mentett, kb. 10 hetes cicánk, akinek elég nagy pocakja van, és gyanús, hogy nem függ össze azzal, hogy mennyit eszik.

Mielőtt valaki rákezdene: voltunk ÁLLATORVOSNÁL, és megyünk is vissza, itt tapasztalatok érdekelnének!

Tehát a cica jó kondiban van, nem sovány, kitűnő étvágya van. Játszik, aktív, nincsenek idegrendszeri tünetei sem, stb.

Féreghajtót már kapott, ürülékben féregnek nyoma nincs.

Ezek alapján sem a férgesség nem tűnik valószínűnek, sem a FIP, nyilván kizárni egyiket sem lehet 100%-ra. Jövőhét elején megyünk megint, ha addig nem változik a pocakméret, és akkor lesz vérvétel a FIP miatt, de mivel nem hozza a FIP-es tüneteket egyébként, így az orvos is elég bizonytalan volt ezzel az egésszel.

Volt már valaki cicájánál ilyen? Mi lett az eredmény? Lehet úgy FIP, hogy nem hozza a tüneteket a hasi folyadékgyülemen kívül? Vagy lehet férgesség úgy, hogy ennek semmi tünete nincs, féreghajtót pedig kapott már többször is?


júl. 12. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az én kiscicám hetekig tünetmentes volt, leszámítva a nagy hasát. Aztán egyszer csak belázasodott, és akkor derült ki a FIP. Szóval simán lehet. FIP Magyarország Facebook csoportot keresd fel mindenképp!
júl. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi! Sajnos ez nem jó hír, reméltem, hogy lehet valami más :( Olyan életerős cicus egyébként.

Jövőhéten megcsináljuk a tesztet így is, úgy is akkor. A csoportba pedig jelentkeztem, köszönöm.

júl. 12. 11:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!