Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Éjszaka mit csinálnak a...

Éjszaka mit csinálnak a macskák általában kint?

Figyelt kérdés
Kijárós cicákra gondoltam.
júl. 3. 01:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vadásznak, verekednek, haverkodnak, játszanak
júl. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés.Ezen még nem gondolkodtam, de szerintem nagyjából ugyanazt amit nappal. Van egy kijárós házimacskám. De nem tudom elképzelni, hogy messzire elmenjen látogatóba pl más macskákhoz, társadalmi/szociális életet élni. Lehet vadászgat, bár inkább mostanában csak cserebogarakat. Lehet, hogy bekuckózik a padlásra, vagy máshová, és alszik. Mert nekik még ez a 18 Fok is kevés. Onnan tudom, hogy valamelyik nap gallyakat tüzeltem a kertben, és kissé elhúzódott a dolog. Még éjjeli 3 körül is parázslott a tűz. Kimentem megnézni, hogy biztonságosan elaludt-e a tűz. A macska úgy 1-1,5 méterre feküdt a parázstól, és melegedett. De szerintem sokat bóklászhat is, mert ilyenkor nyáron éjszaka, elég sok inger éri. Éjjeli kisállatok, bogarak

szaladgálnak. Sokkal több mindent lát, és hall, mint mi. Biztos nagyon jól érzi magát kint ilyenkor. Bár ha most kimennék neki szólni, 20 mp-en belül előjönne😄

júl. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Kimentem megnézni mit csinál. Nagyjából 8 másodperc alatt ideért hozzám. Nem volt messze, az udvaron sétálgatott. Épp nem csinált semmit. Talán csak járőrözött. Mert minden apró neszre felkapta a fejét, és figyelt. Vittem neki egy kis nassolnivalót, ha már odajött.
júl. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%
Idegesítik a kutyákat, amik utána egész éjjel beléjük ugatnak. Az emberek ezután szoktak panaszkodni, hogy "az a dög megint egész éjjel ugatott". -.-
júl. 3. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Mikor még volt cicám akkor ő általában mikor kiment, csapott pár kört a területén. Néha vadászgatott kicsit. Néha meg csak kiült a járdára,de úgy hogy a szomszéd kutyája lássa és csak bámult teljesen más irányba, mint aki meg sem hallja, hogy tőle 10 méterre a kerítést rázza a kutya. Aztán ha ezeket megunta, akkor keresett magának valami nyugis meleg helyet és bevackolt aludni. Szerintem a 24 órából 20-at alvással töltenek mikor már felnőttek. A kertben, padláson és a garázsban is meg voltak a bejáratott nyugis helyei. Elég hamar meg lehetett találni, ha épp nem volt szem előtt. Időjárás függő volt, hogy épp melyiket részesítette előnyben.
júl. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem éjszakai videó, de valami ilyesmit:


https://www.youtube.com/watch?v=K1gYYbaGPpA

júl. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

Vadásznak, bóklásznak, verekednek, szexelnek.

Én a sajátomat soha nem merem kint hagyni egész éjjelre. Sötétedéskor mindig behívom és regelig bent is marad.

júl. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!