Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most komolyan nem kapok cicát...

Most komolyan nem kapok cicát mert még soha nem volt?

Figyelt kérdés
Felkerestem az állatvédőket mert láttam hogy gazdit keresnek egy nagyon szép, de süket cicának. Megkerdezték hogy mennyi cicám volt, van e most cicám. Mondtam hogy még soha nem volt cicám nem rég költöztem el, és egyedül érzem magam és szeretnék valakiről gondoskodni. Azt a választ kaptam hogy, mivel még nincs tapasztalatom így nem tudják hogy jó helyre kerülne e a cica és nem adják nekem.
jún. 19. 08:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Süket macskát tényleg nem jó ötlet első macskának adni. Ezt megadom nekik. De tényleg néha jobban válogatnak, mintha embergyerek lenne.

Viszont, nemegyszer egy-egy macska benne van nekik súlyos pénzbe, (gyógyítás) igy érthető, ha nem adják bárkinek.

jún. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem mintha a nem süket macskát érdekelné, mit mond neki a gazdi :D
jún. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!