Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja van mamámnak a macskák...

Paradicsomszoszz kérdése:

Mi baja van mamámnak a macskákkal vagy a macskáknak nállunk??

Figyelt kérdés
Eddig igaz csak kettő volt de mindkettőt mamámtól kaptam. Szerettem őket ők is engem. Az egyik elméletileg szült is de mamám KINYIRTA a cicakat. Pedig ő adta. Mind kettő elszökött elméletileg de nem biztos. De előtte mindkettő beteg volt. Az egyik szeme mindig csipás volt és sebes, a másik meg folyton sántitott. Vittük állatorvosi is de nem tudták mi lehet az oka (tobbhoz is vittuk) Nagyesélyel meghalt de arra is van esély hogy mamám tüntette el láb alól. Az egyik eltepte a függönyt szóval nem tudom. Ha a kicsiket is kinyirta akkor lehetséges ez is. De miért csinálná ilyet ha ő adta?

jún. 11. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Azert, mert beteg az agya. Vannak szadista hajlamu emberek. Az en nagymamam psxchopata, nagypapam halalakor nevetett es a kutyakat ugy vagja meg, hogy az ollot belevagja a borukbe, pedig csak a szort kellene rovidre vagni... es ezt lathatoan elvezi, ahogy nyuszitenek. :(
jún. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
és ti ezt engeditek, első. grat. majd ha kinyír valakit, akkor is csak írd le gyakorira, de ne tegyél semmit. Jóisten gyere le...
jún. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Tipikus falusi viselkedés
jún. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert neki a macska csak egy darab tárgy.
jún. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

2

Nem engedjuk. Maganal tartasa bent a hazaba(tudni kell egyet lakunk videken egy házba csak nincs neki a házunkban bejárat csak a foajton) és mind reggelre tűnt el szóval... pchihopata sztm

jún. 12. 15:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Kerdezo, ezt nem neked irta a kerdezo, hanem nekem (#1 vagyok). Az a helyzet, hogy mar evek ota nem beszelunk vele, azota a kutyak is meghaltak, es kisgyerek voltam, amikor ezek tortentek... raadasul tobb szaz km-re lakunk toluk. Szoval nem engednenk mi sem, de igy mar nem is kell mit tiltani, hisz allatai mar nincsenek. Jo lenne, ha te sem okoskodnal minden info nelkul bele masok eletebe, amig nem ismered a pontos korulmenyeket, ketteske!
jún. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem baj, nem sokáig rontja már a levegőt az öreg. Ez a jó abban, hogy a generációk cserélődnek, ha nem is leszek szent, legalább gyilkos biztosan nem.

Falusiak.. ne legyen több állatotok, légyszi.

jún. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!