Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska folyamatosan hùgyozga...

A macska folyamatosan hùgyozgat, lehet valamit tenni?

Figyelt kérdés

A macskám folyamatosan hùgyozgat. Nem jelölgetés. Minimum minden hónapban egyszer eljátsszuk ezt. Néha minden ok nélkül, egyszerűen az ágyba húgyozik. Ma reggel konkrétan rám húgyozott miközben aludtam.Bosszúból. Mindig én kapom ezt a megtiszteltést, nem a párom, pedig én teszek mindent érte. Most az volt az indítéka, hogy mertünk elutazni egy hétre, amíg itt méreg drágán vigyázva volt rá. Emellett pedig minden alkalommal ha elutazunk otthonról "gyárt" magának egy betegséget. Nagyon ritkán megyünk el és tényleg minden egyes alkalommal az a vége, hogy több száz ezer forintot hagyunk ott az állatorvosnál. Nincsen egyébként semmilyen húgyuti betegsége, az is ki lett már vizsgálva. Egyszerűen nem bírom már tovább és nagyon erősen

ott tartok már, hogy ùj otthont keresek neki, de egy ilyen macska nem kell senkinek az szent. Hamarosan lesz 3 éves, ivartalanított kandúr, menhelyről van, 1,5 éve van nàlam és ez csak rosszabb mindig.



jan. 6. 08:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%

Roppant kíváncsi lennék, hogy milyen betegségei vannak, ami minden egyes alkalommal több százezer forint?

Az én kutyám Addison-kórban szenvedett, amire nehezen lehetett rájönni, ritka betegség, és a tünetei nagyon sok másra is utalhatnak, pedig állatkórházban komplett orvosi csoport vizsgálta, hetekig ültem vele egész délutánokat infúziós kezelésen, naponta néztek labort, ultrahang, röntgen, meg minden volt már, és ez volt kb. egy 250 ezres mutatvány kb. 1 hónap alatt.

jan. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
Tyű a mindenit neki! ilyet se hallottam még! ebből egy horrorvígjátékot lehetne írni! eszméletlen! Összetudod gyűjteni a macsek kórtörténetét? nem kell képet feltölteni de pontos dátom szerint hogy mikor és hányszor vitted a drága vizsgálatokra, ennyi elég, aztán mi is többet tudunk hozzátenni!
jan. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Egyszer mikor elutaztunk akkor véres felfázást produkált magának. Sokszoros állatorvos látogatás, mire kiderült mi a baja. Amikor már azt hittük az antibiotikum kùra után, hogy végre vége, megint jött a véres húgyozás. A másik alkalommal sikerült megcsípetnie magát egy darázzsal a lakásban és egy mély lyukat kapart a saját nyakára. Külföldön voltunk amikor jött a

telefon. Fogalmunk nem volt mi baja van csak erős vérzés, lyuk a macska nyakán. Sos állatorvos. Most véres hányás, hasmenés megint oltári nagy cirkusz mert most éppen feltehetőleg gyomorsavval van a baj. A macskának nincsen semmiféle krónikus betegsége. Egész egyszerűen minden alkalommal van valamiféle akciója és ezellen én már nem tudok tenni és nem is bírom tovább. Ha valahova megyünk és magunkkal visszük ugyanez lesz. Ha itt hagyjuk, akkor is.

jan. 6. 12:04
 4/22 anonim ***** válasza:
0%
Nézd! de ez a saját véleményem! a helyedbe elvinném a menhelyre, mivel a macskád tönkretesz! tehát szánd el rá magadat és kész, végé lesz ennek az őrületnek, ha nem teszed és megtartod, marad minden ugyan úgy. Vannak, de nem itt magyarba olyanok akik értik a háziállatokat mint macska meg kutya, és TV műsorokba kamatoztatják magukat, és ingyen kimennek, de sajnos nem nálunk, azaz ilyen téren nem hiszem hogy fogsz kapni segítséget, magadnak kell megoldanod. Én szerettem volna a házamba kiscicát, de rossz tapasztalataim voltak velük kapcsolatba, de szeretem őket! mert ha másnál vagyok vagy utcán látok akkor megsimogatom, nekem egy kistermetű kutya valamié kedvesebb tud lenni.
jan. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
És most ráadásul az van, hogy az állatorvos azt írta elő, hogy diétáznia kell. Speciális, gyomorkimélős száraztáp,csirkemell. A nagy szart eszi meg. Ez az állat inkább éhen pusztul, de nem eszi meg azt ami nem a foga alá való, én nekem meg már annyira elegem van és nem fogom se minden nap infuzióra vinni, se kényszeretetni, csak azért mert ennyire idióta. A nedves tápot amitől beteg lett (nem mi etettük vele) azt bezzeg zabálná.
jan. 6. 17:10
 6/22 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem igazán szeretitek egymást azzal a macskával, lehet jobban járna mindenki, ha új gazdija lenne.
jan. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
De képzeld el szeretem őt és mindent a világon megtettem érte..Nagyon sokat küzdöttem vele/érte. De már tanácstalan vagyok egyszerűen mert ilyen a világon nincsen, ami történik velünk és olyan sincs ahogy viselkedik. Fel nem tudom fogni, hogy mégis mit kellene még érte tennem. Más kivágja az utcára a macskáját, aztán menjen, ha meg nem jön haza akkor megdöglött, sebaj, majd lesz másik. Ezzel szemben ez az állat mindentől meg van védve, vigyázva van rá, szeretve van és ez a hála.
jan. 6. 21:29
 8/22 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem, kezd a dolgot azzal, hogy állatorvost váltasz.

Még én is megmondom, hogy a véres vizelet, meg hogy "bosszúból" rád pisil, az a szeparációs szorongás miatt kialakult FIC jele. (

A véres hányás meg biztos hogy nem gyomorsav.

Másrészt, nem egészen értem, hogy miért kéne diétáznia egy mivel válogatós, feltehetőleg nem dagadt macskának. Hacsak a drágán eladható speciális táp miatt... Említettem már, hogy válts állatorvost?

jan. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
De biztos, hogy gyomorsav mert amíg távol voltunk, addig aki vigyázott rá mindenféle szarral tömte a tudtunk nélkül. Ez is egy igen szomorú történet, de most nem is ez a kérdés. Azért kell diétáznia,mert most mindent kihány amióta itthon vagyunk és hogy végre rendbe jöjjön a gyomra.
jan. 6. 23:39
 10/22 anonim ***** válasza:
51%
Vagy a macska utál beneteket! vagy ti nem értetek hozzá! el lehet gondolkodni melyik? jobb lenne odaajándékozni másnak! vagy menhejnek felajánlani! kínszenvedés az egész a macskának, szerencsétlen jószág amin eddig átment hát sajnálom! legszívesebben elhoznám magamhoz! Mert hát ezt a kálváriát... ez már minden értelembe beteges!!
jan. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!