Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kibeszélnek a macskáim?

Kibeszélnek a macskáim?

Figyelt kérdés

2 macskám van, a nap egy részében engem bámulnak, ha történik valami, csinálok valamit, rohannak oda nézni.

Majd elvonulnak aludni, de előtte egymással nyávognak....


jan. 5. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Ez egészen biztos!
jan. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Tuti.


Az én macskám olyan volt kamaszkoromban,hogy ha az utcán találkoztunk,és egy nőstény macskával volt,akkor elfordította a fejét,és úgy csinált,mint aki nem ismer. Ritka egy okos macska volt. Sziámi-burma-házi keverék nagy kék kandúr.

jan. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

Ilyen lehet a pàrbeszed:


Mijáu, mi nyero mi jao mi khao, zeho nyao nyeu uhenyiu belohunyo ihonyuer bejjuo?


Verú, gijjaú gazdiho veijjú

jan. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Salx Narval ***** válasza:
90%
Nálunk sem történhet semmi nélküle, mindent figyel és hihetetlen érzéke van ahhoz, hogy láb alatt legyen.:D Nincs másik cica akivel megoszthatná az érzéseit de megfigyeltem már ha leszidom valamiért, v rászólok akkor a lányomhoz fut az emeletre vigasztalásért, ha ő nincs a közelben akkor addig követ mindenhová amíg egy rövid simogatással fel nem oldom a kétségeit. Ha úgy érzi, hogy újra szent a béke akkor megy minden a rendes kerékvágásban, az az szunyókál, eszeget, v bolondozik tovább.
jan. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!