Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák tényleg ennyire...

A macskák tényleg ennyire hűtlenek, vagy csak az enyém ilyen lelketlen?

Figyelt kérdés
Soha nem engedtem ki. Soha nem volt bántva, még kiabálva se volt vele. Rengeteget volt szeretgetve, játszottam vele. Kaja és friss víz volt előtte mindig. Erre ő kikaparta a szúnyoghálót és hanyatt homlok elmenekült, mintha verve lenne itt. Az első alkalommal még kétségbeesetten kerestem mindenhol. Most megint kiszökött, erre látom hogy a környező dombokon mászkál, éli világát. Ivartalanítva van egyébként. Lehet hogy ez most hisztinek hangzik, de úgy vagyok vele hogy itt megkapott mindent amit macska csak kívánhat, ha itt akar hagyni a pichába, hát menjen! (Ha felesleges szaporulat lehetne belőle az nyilván aggasztana, de mint mondtam, ivartalanítva van.) Nem fogok könyörögni, meg a dombon kergetni, hogy aztán lehessen egy macskám ami egyáltalán nem szeret, és erővel van itt tartva. Igazából kib*szottul rosszul esik. Gyerekkoromban kutyákkal voltam körülvéve, azok soha nem hagytak ott minket. Volt hogy a szél kicsapta a kaput, nyitva volt órákig, és a kutyának eszébe se jutott kimenni. Hihetetlen számomra ez a különbség. Most tényleg ilyenek a macskák, hogy igazából simán otthagyják a gazdájukat, és egyáltalán nem szeretik? Vagy csak az enyém ilyen?

2023. júl. 3. 18:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
95%
Csak annyit erröl, hogy nem egy elcsavargó kutya van.
2023. júl. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 ha5ctx ***** válasza:
72%

Ahogyan mi sem vagyunk egyformák, így az állatok sem.

Van aki leéli az életét panelban, (sőt olyat is tudok, nem egyet, aki visszaköltözött a panelba!), nekem a gondolattól is borsódzik a hátam.

Előjött a szabadság ösztöne! Ennyi!

Nyugi, lesz idő, amikor még "unni" is fogod, ha megéri nálad a 10+ évet, mert utána piszkosul kezdenek kötődni.

2023. júl. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem az enyémről, hogy egyedi eset (2-es válaszoló voltam), de látom, hogy nem. :) :


https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__12313484-2-..

2023. júl. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

Rájött hogy kint van az élet nem a 4 fal között ahova bezartad.

Zarjunk be téged is aztán meglátjuk meddig birod.:)

Ő most unta meg,amig hazamegy örüljél.

2023. júl. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!