Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 hete eltunt macska?

2 hete eltunt macska?

Figyelt kérdés

2 hete nem találom a benti 1 hónapos vemhes macskamat, kiraktam facebookra, kiplakátoltam, megkérdeztem a szomszédokat, senki nem látta. Soha nem ment el mégha nyitva volt az ajtó nem ment ki. Nem tudom mi lehet vele volt rajt nyakörv is.

Lehetséges, hogy elment helyet keresni ahol lekölykezhet most olyan 30 napos vemhes


2023. jún. 29. 23:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Haza kellett volna mennie... Hogy?

Soha nem vokt előtte kint, nem tudja az utat.


Szerintem valószínűbb hogy elütötték. Valaki elásta, hogy ne rohadjon kint/elvitette a városgazdálkodással. (én is ezt csinálom, nem facebookra posztolgatom a tetemet hogy ugyan kié lehetett..addig meg köpjék be a legyek az 50 fokos melegben, mi?.. ).

Nem mindenki tagja a helyi facebookos csoportoknak, tehát a kereső kiírása elég kevés emberhez ér el.


Ez nem egy kinti macska aki ismeri a veszélyeket, haza megy, tud magára vigyázni.

2023. jún. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!