Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 hete eltunt macska?

2 hete eltunt macska?

Figyelt kérdés

2 hete nem találom a benti 1 hónapos vemhes macskamat, kiraktam facebookra, kiplakátoltam, megkérdeztem a szomszédokat, senki nem látta. Soha nem ment el mégha nyitva volt az ajtó nem ment ki. Nem tudom mi lehet vele volt rajt nyakörv is.

Lehetséges, hogy elment helyet keresni ahol lekölykezhet most olyan 30 napos vemhes


2023. jún. 29. 23:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

És hogy lett vemhes, ha benti macska?

Egyébként ha máshol akar elleni, akkor az azt jelenti, hogy nem érezte magát biztonságban nálad.

2023. jún. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Ha amúgy benti macska és mindig is benti volt(?), akkor már haza kellett volna jönnie!


Kinti macskák van hogy egy hónapra is eltűnnek, majd egyszer csak megjelennek.

2023. jún. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Lehet nem érezte magát biztonságban. Ha szerencséd van, akkor a kölykeit előhozza neked.


Esetleg nem zártátok be valahova?

2023. jún. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Egész életébe benti volt.

És, Nálam maradt anyukám macskája aki fiú mert nem volt otthon, 4 napig. külön voltak zárva de egyszer össze kerültek.

Az állatorvos komplikációk miatt nem vállalta volna az akkori, ivartalanitast.

Nem zártam be mindenhol megnéztem.

2023. jún. 29. 23:49
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Mégcsak félidős vemhes, 60-65 napra szülnek. Mégis milyen komplikációk miatt nem lett ivartalanítva? Ennyiből a szülés is veszélyes lehet neki, minimum fogamzásgátlózni kellett volna, a folyamatosan tüzelés meg aztán mégnagyobb gondot okozhat. Az orvos nem tájékoztatott?! Egyébként mi a kérdés? Nyilván vagy előkerül, vagy nem, minél több idő eltelik, annál valószínűbb, hogy érte valami és elpusztult.
2023. jún. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A kérdés, hogy elmehetett-e ilyen korán már szülőhelyet keresni.

és a picikkel azért nem tudta volna ivartalanitani mivel elvérezhetett volna. Azt mondta az állatorvosom, hogy miután meglesznek következő tüzelése után tudna ivartalanitani.

2023. jún. 30. 00:02
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Félidősen nem fog helyet keresni, ne viccelj már. Vagy béna kifogás, amit írsz, vagy idióta állatorvoshoz vitted. Vemhesen is ivartalanítanak, rutin műtét. Tüzelés alatt vérzékenyebbek, olyankor nem ajánlott ivartalanítatni.
2023. jún. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%

Vagy kamu, vagy totál kontár falusi disznóherélő orvost kérdeztél. Simán lehetett volna ivartalanítani. Amúgy meg miért nem volt ivartalanítva eleve egyik macska se?? Felelőtlen vagy te is meg anyád is.

Ha látszik a macskán a vemhesség, talán valaki befogadta, és most már jó helyen lesz.

2023. jún. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Soha nem ment el mégha nyitva volt az ajtó nem ment ki."


Aztán mégis megtette 2 héttel ezelőtt. Pár hetes vemhesség abszolút nem is látszik a macskán, nemtom ez hogy jön ide.

2023. jún. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
34%
Ha felelősségteljes gazdi lennél, a macskád nem ment volna ki - erről ennyit.
2023. jún. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!