Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Baj, hogy a macskámat csak a...

Baj, hogy a macskámat csak a házban tartom,nem engedem ki soha?

Figyelt kérdés

Másfél évvel ezelőtt találtam meg kb.8 hetesként az út szélén kidoba. Nagyon megsajnáltam szegényt, mert sovány volt, ezért úgy döntöttem, hogy ő az enyém lesz😊.

Azóta a házban él velem, egyáltalán nem jár ki. Vajon nem káros ez, hogy nem megy ki levegőzni meg napozni? Az ablakonál szokott lenni, mikor süt be a nap.

Igazából elvan bent, nem úgy néz ki,mint aki ki akarna menni, nem vágyik a kintlétre.

Maradhat ez így örökre?



2023. febr. 28. 22:46
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
#20 Az, hogy van, amikor kimehet, nem jelenti azt, hogy ki van csapva az utcára. Elég evolúciós zsákutcának kell lenni ahhoz, hogy valaki csak ennyire fekete-fehéren tudjon gondolkodni, és mellé annyira ne legyen képes az állítólag szeretett macskájával, hogy vesz neki egy hámot és kiviszi a friss levegőre.
2023. márc. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
A cicu boldog bezárva lakásban is. A kinti macsekkal a gazdi annyit nem foglalkozik, ezért van kint. Kedvencem a YT-on a "1 bike 1 world" sorozat, érdemes megnézni, hogy a cicó milyen cuki hámmal és pórázzal együtt. Nem huzza a gazdit, nagyon elégedett cicó. A macsekok azért vannak kitéve házon kivül, hogy ne kelljen foglalkozni velük.
2023. jún. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

utolso - ez igy nem teljesen igaz. Mi csak nem birtunk a rengeteg szorrel ami bennt volt, ezert volt kinnti a cicunk amig le nem mergeztek.. utana minden masi kcicank bennti maradt es inkabb elviseltuk a szort.

Szeretni lehet egy cicat es kiengedni. Ez nem azt jelenti hogy nem erdekel mi lesz vele

2023. jún. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!