Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Baj, hogy a macskámat csak a...

Baj, hogy a macskámat csak a házban tartom,nem engedem ki soha?

Figyelt kérdés

Másfél évvel ezelőtt találtam meg kb.8 hetesként az út szélén kidoba. Nagyon megsajnáltam szegényt, mert sovány volt, ezért úgy döntöttem, hogy ő az enyém lesz😊.

Azóta a házban él velem, egyáltalán nem jár ki. Vajon nem káros ez, hogy nem megy ki levegőzni meg napozni? Az ablakonál szokott lenni, mikor süt be a nap.

Igazából elvan bent, nem úgy néz ki,mint aki ki akarna menni, nem vágyik a kintlétre.

Maradhat ez így örökre?



2023. febr. 28. 22:46
A kérdező szavazást indított:
Nem baj hogy csak bent van
Káros neki
62 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%

Nem karos, sőt! Így nem verekszik más macskakkal, kutyákkal egyéb állatokkal, nem üti el az autó, nem mergezik meg, stb.


Esetlen a hámon sétáltatást vagy a macskahordozó hátizsákot kipróbálhatod. Van akinekek bejött, de van macska, ami nem igényli

2023. febr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
16%
Hát szerintem azért neha ki kéne engedni,az isten mégis csak kintre teremtette meg őket.
2023. febr. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
15%
Én meg nem emgedem be soha - nem is akar bejönni. Kinti macska. A tiéd meg benti macska. Emberek is vannak ilyenek akik a panelban tengetik hitvény életüket és vannak akik mindenhova utaznak. Nem baj neki ha így szokta meg, így teljes az élete. Lehet abba bolondulna bele és szökne el ha kiengednéd.
2023. febr. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%
Nem gond, csak legyen bent elég foglalkozni valója, pl. játékok, cicavár, játsz vele te is. Így abszolút nem gond, ha nincs kiengedve
2023. febr. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
15%
Hosszabb élete lesz, az majdnem tuti, de az én szememben súrolja az állatkínzás határát az ilyen élet. Nem megszokott látvány és tény, hogy a kutya nem macska, de azért hámot tenni rá és elmenni sétálni nem lenne ördögtől való dolog.
2023. febr. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
15%
*hogy a macska nem kutya, elírtam
2023. febr. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%

2/6 isten sem azert teremtette az embert hogy mindent kihasznaljunk, allatokat oljunk, egymast is... megis ez van :)



kerdezo: nem baj, a cicu nagyobb biztonsagban van bennt

ha ki szeretne menni, setaltatashoz hozza lehet szoktatni :)

2023. febr. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon helyes, itt kezdődik a felelős állattartás.

-Nem üti el az autó

-Nem dobálják, lövik, bántják az emberek

-Nem tépi szét a kutya

-Nem bántja a madarakat, kistestű emlősöket, hüllőket, amik közül sok védett.

Jól látod, hogy nem igényli, mert nem is.

2023. febr. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
15%
#8 Igényelni igényelné, és nem az a felelős állattartás, hogy bezárom, hanem az, hogy akkor megy ki, amikor ott vagyok vele, és nem tud elkószálni tőlem. Gondolom a következő az lesz, hogy a kutyát sem kell sétáltatni.
2023. márc. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 NTBS ***** válasza:
66%
Attól függ. Mennyire szeret menni a macska. Nekem volt, amelyik soha nem szeretett bent lenni, de volt, amelyik egész nap aludt.
2023. márc. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!