Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Becsaltam a häzba egy aranyos...

Becsaltam a häzba egy aranyos kandurt, mi lesz vele?

Figyelt kérdés
Mindig itt ólálkododott a házunk körűl, most elbujt a szekrény alá, mikor jön ki? Szegény nagyon megijedt amikor rácsaptam az ajtót, most nyitva hagytam neki ha akar mehet, nem tartom itt
2023. febr. 5. 16:06
1 2
 11/18 anonim válasza:
95%
hagyd egyedül, hagy bátorodjon fel
2023. febr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%
Ne baszogasd, menj ki abbol a szobabol. Nem is fog elojonni, ha ott nezegeted.
2023. febr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
76%
Hagyd már békén azt a macskát te hülye!
2023. febr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
86%
De nem éértitek, meg akaaaata simogatni 🥺🥺🥺🥺🥺😂😂😂
2023. febr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

16. és 13.


Ha már annyira elakarjátok távolítani a cicát a lakásból, akkor hívjatok rá begyűjtőket, akik szakszerűen ellátják és elviszik ahová kell. Én ezt tenném, ha láthatóan riadt, barátságtalan az állat. Egyszer hozzám is beszökött egy idegen cica, egy ideig próbáltam megfogni, de két elbújás után úgy voltam vele, hogy hívom a megfelelő menhelyet, de előbb megkérdezem az akkori lépcsőházamban élőket. Szerencsére kiderült, hogy két emelettel feljebbről szökött ki még reggel, valahogy leszédelgett ide, és pont azon az oldalon van az ajtóm, ahonnan kijött, szóval az irány jó volt, csak a szint nem :D

2023. febr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
3 óra után kijött, nem akart enni sem, csak nyávogot szegény, elengedtem, vajon vissza jön még?
2023. febr. 6. 01:03
 17/18 anonim ***** válasza:
69%
Biztosan visszamegy olyan nagyon jó volt neki a szekrény alatt, hogy végleg oda is költözik.
2023. febr. 6. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
34%
Etessed és akkor odaszokik és jó eséllyel megszelidül!
2023. febr. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!