Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egyedul hagyhatom a macskam...

Egyedul hagyhatom a macskam majd 2 napig?

Figyelt kérdés

26.-an reggel megyunk el, es 27.-en este jovunk haza. Ez sok lenne szerintetek?

Szerintetek egyul hagyhatom a cicam?

Ti szoktatok? Mire figyeljek? Koszonom szepen



2023. jan. 20. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül hagyhatod. Ne maradjon semmi bedugva, bekapcsolva, vizes tálja legyen inkább kettő, alom bőségesen legyen felszórva és hagyj sok kaját. Kb. 2-3 marékkal.
2023. jan. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyit fűznék hozzá #1 válaszához, hogy a sok kaja nem biztos, hogy jó megoldás, lehet, hogy egyszerre bezabálja és csak kihányja. Ha nem szokott ilyet csinálni akkor nyugodtan otthagyhatod. Engem a szomszéd szokott megkérni, hogy etessem meg az állatait ha elmegy :D
2023. jan. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Dupla almostál, dupla kajástál, dupla vizestál. Az én macskáim nem zabálnak fel azonnal mindent, így ők elvannak 2 napig. Ha ennél többre megyek el vagy tesóm jön át hozzájuk vagy anyukám.


De ennyit kibírnak.

2023. jan. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az en cicam sem zabal fel mindent. A szaraz tap csak kiegesziteskent jo neki, a nedves tap meg ha kiteszek pl 2 tasakkal es megszarad a teteje mar nem eszi meg😄

Meg nem hagytam egyedul, olyan kis hiperaktiv.

Koszonom az otleteket, minden elektromos kabelt kihuzok a hutot kiveve😅☺️

2023. jan. 20. 22:59
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha megengedheted magadnak, vegyél önetetőt, zoopluson pl meg tudod rendelni, kB 8000 Ft, beprogramozható (48 órára), hogy mikor nyíljon. Pont ilyen helyzetekre fejlesztették. Szerintem ha most megrendeled, kB szerdára meg is jön, még arra is lesz időd, hogy hozzászoktasd a macsekot.
2023. jan. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
22%

Ne hagyj kinn 2x kaját, mert megeszi egyben aztán kihányja.


Etesd meg, mielőtt elmentek, és hagyj kinn egynapit neki. Másnap úgyis tudod etetni.


2 nap az semmi, annyit kibír egymaga is.


Ahová nem akarod, hogy menjen, mert veszélyes lehet, azt az ajtót zárt be (kulcsra), vegyszeres dolgokat zárd és mindent húzz ki.

2023. jan. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!