Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 🆘 mit tegyek harap a cicám?

Ezerkilencszazhetven kérdése:

🆘 mit tegyek harap a cicám?

Figyelt kérdés

2022. nov. 27. 07:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Harapd vissza! :D
2022. nov. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%

Több infóval talán mennénk id valamire... így nem lehet tanácsot adni.

Milyen idős a macska? Játék közben harap, vagy ettől független helyzetekben támad? Ha utóbbi, mi előzi meg a támadást? Csak most kezdte, vagy eddig is fennállt a probléma? Ha utóbbi, mit tettél eddig a harapás ellen?

2022. nov. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
ragadozó állat. Lehet hogy nem szereti,ha macerálják. Nekem is van ilyen cicám. Egy darabig eltűri a siomogatást,aztán egyszer csak odakap. Megtanultuk,hogy van egy bizonyos fok,ami után nem simogatjuk tovább. Viszont iszonyatosan jól írtja a rágcsálókat és ezért azt kívánom bár mindegyik cicám ilyen lenne. Megnevelni szerintem nem lehet mint egy kutyát,ezzel együtt kell élni szerintem,ő ilyen,fogadd el ilyennek. Ha úgy harap,hogy magától neked megy,az más,de ez a kérdésből nem derül ki.
2022. nov. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
35%
Hívjátok Bodri kutyámnak.
2022. nov. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
Szájkosarat rá
2022. nov. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
Az enyém is nagyon harapós már kiskorától kezdve. Most már 14 éves és ez alatt nem tudtam leszoktatni róla.
2022. nov. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%

Nem szereti, ha simogatják, ha hozzáérnek.

A vadászgatós cicók ilyenek, ezt megfigyeltem.

2022. nov. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%

6-os vagyok. Az enyém mondjuk olyan, hogy ő jön, bemászik az ölembe. Dörgölőzik, akarja, hogy simogassam. Teljesen elfekszik, dorombol. Aztán egy pillanat alatt történik valami. Fölugrik és véresre harapja a kezemet. Pedig ugyanúgy simogatom, mint addig. De én már megszoktam, hogy ő ilyen.

Olyan is, van, hogy nem akarja, hogy simogassam, vagy felvegyem. Ilyenkor ha letettem megbosszulja. Konkrétan addig szalad utánam, amíg a bokámba bele nem haraphat. Ha ez megtörtént, akkor látszik rajta, hogy nagy elégedetten elbattyog.

2022. nov. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
20%
Vidd el állat orvoshoz, vagy reszeld le a fogait, hogy ne legyen éles ha odakap.
2022. nov. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%

#9:

A te agyadat kéne lereszelni a hülyeségekkel együtt, amik benne vannak!

2022. nov. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!