Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem lehet elbújni egy...

Miért nem lehet elbújni egy macska elől?

Figyelt kérdés
Azt szoktam vele játszani hogy amikor kint vagyok az udvaron a macska meg a mezőn több száz méterre és magamhoz hívom, de gyorsan elbújok az udvar egy pontjára bármelyik bokorba vagy garázsba akárhová de még akkor amikor nem hallhat vagy láthat hogy merre mentem. Viszont akkor is keresés nélkül a legrövidebb úton jön hozzám és talál meg, még akkor is ha levegőt sem veszek és meg sem mozdulok. Ezt hogy csinálja?
2022. aug. 30. 22:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van szaglása. Szaglásra és hallásra is hagyatkoznak ha a látás nem "játszik". De csendes házban inkább a hallása fog nyerni (és nem lépkedek, mert as liftben állok... de igen, a gazdájuk lépteit is felismerik) mint a szaglása, velem a gépzsírszagos, egyéb szagos liftben,folyosóval és több emelet különbséggel és a saját lakásunk belső szobájában (nappali), ahol egyébként az előszobában is és a nappaliban is van illatosító. De mindenki hihet inkább a szaglásban tőlem. 🤣
2022. aug. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
81%

Aki lepontozott, az úgy gondolja, h a macsekoknak nincs szaglása?


taps

2022. aug. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
92%

#12:

Hagyd a fenébe, sok a hülye, aki csak a piros x-et tudja nyomogatni, de megszólalni már beszari.

2022. aug. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az én macskáim azt honnét tudják hogy buszon vagyok és már csak percekre vagyok tőlünk. Rejtély.
2022. szept. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!