Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem lehet elbújni egy...

Miért nem lehet elbújni egy macska elől?

Figyelt kérdés
Azt szoktam vele játszani hogy amikor kint vagyok az udvaron a macska meg a mezőn több száz méterre és magamhoz hívom, de gyorsan elbújok az udvar egy pontjára bármelyik bokorba vagy garázsba akárhová de még akkor amikor nem hallhat vagy láthat hogy merre mentem. Viszont akkor is keresés nélkül a legrövidebb úton jön hozzám és talál meg, még akkor is ha levegőt sem veszek és meg sem mozdulok. Ezt hogy csinálja?
2022. aug. 30. 22:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Hallja és felismeri a szívverésed. A macskám kb már akkor jelzi hogy jövök haza, mikor a társasházban még csak a liftben vagyok és megyek fel vele az 5.emeletre. 🤭
2022. aug. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
1 folyt, mire a liftből szállok ki, már az ajtónál ül 🤣 többször is teszteltük.
2022. aug. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Érzi a szagod. 1es, a te esetedben szerintem megtanulta, mikor érsz haza....
2022. aug. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
3, nem, mert változó 😁
2022. aug. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Mennyire? De ettől független már vár haza, gondolom ajtó zörög már rohan oda állandóan. 😊
2022. aug. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
5, mondom hogy nem. Nem érdekli a folyosó, hogy mi van odakint, a túloldalon. Amíg nem érkezem haza, akkor jelez, előre. Utána se érdekli. Páromat nem jelzi előre, csak a kulcs csörgésre, ajtó nyitásra néz fel, hogy na, megjött... 😅
2022. aug. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
Szaglásról hallottál már, arany egy szívem?
2022. aug. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
A macskáknak is olyan kifinomult szaglásuk van, mint a kutyáknak, így ez nem meglepő. Szinte látják a "múltat", olyan durván. Ezen kívül mind a macskák, mind a kutyák "6. érzéke" sokkal erősebben működik, mint az emberé. Nekünk néha vannak megérzéseink dolgokról, na a macskáknak, kutyáknak meg szinte mindig :D Volt erről egy dokumentumfilm, hogy a kutya akkor is tudta, hogy hazajön a gazdája, amikor még maga a gazdája sem tudta, mert bekötötték a szemét és vitték mindenhova.. teljesen más időben is ért haza, mint ahogy szokott.. a kutya meg előre érezte és a gazdája megérkezése előtt ment az ajtóhoz direkt.
2022. aug. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként hallhatja is, ahogy lépsz.. a talajon keresztül érezheti a rezgést, amikor lépsz. A "bajszuk" ezeket az apró mozgásokat nagyon finoman tudják érzekelni.
2022. aug. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
13%
7es, sosem! Mesélj még!
2022. aug. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!