Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS Macskának lehet ricinus...

SOS Macskának lehet ricinus olajat adni?

Figyelt kérdés
Szerintem nem tud kakilni, csak gubbaszt és folyamatosan osszehuzza magát.

2022. aug. 2. 00:22
1 2
 11/17 NTBS ***** válasza:
90%
Vidd el állatorvoshoz.
2022. aug. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%
Állatorvoshoz vidd, ne saját szakálladra akard vélt dolgok miatt kezelni. Ha bélelzáródása van - ami elég gyakori a macskáknál, a miénknek is volt, csak úgy magától, összetapadt két bélkacs - akkor a hashajtó adása meg is ölheti.
2022. aug. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom hogy állatorvos, lehet hogy összeszedett valami vírust és lázat kell csillapítson amit otthon sajnos nem tudsz humán gyógyszerekkel.
2022. aug. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
84%
Ricinust ne! Esetleg paraffinolajat vagy inkább Laevolac szirupot.
2022. aug. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Na mi lett a cicával?
2022. aug. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Kedves 9-es válaszadó!

Az én macskaimnak 1000x jobb élete van mint neked valaha is lesz. Amit most ideokádtál az csak arra utal, hogy neked van a legszanalmasabb és semmire valóbb életed. Ne engem próbálj fikázni aki azért képes volt 30.000Ft-ot kifizetni egy macska terapeutának, mert a macskája nem az alomba kakalt hanem mellé. Nincs nálam macska imádóbb ember a földön. Jelenleg 4 macskám van, mert 2-t egy mezorol mentettem, prémium tápot kapnak amiből egy kicseszett konzerv 700Ft-ba kerül. Ne az én állataimat sajnáld, hanem magadat. Puszi.


(Aki kérdezte, hogy mi lett a cicával, annak válaszolnék most. Hála istennek jól van, nem volt semmi. Kapott egy kis gyógyszert a biztonság kedvéért, de konkrét problémát senki nem mondott rá. Szerencsére másnapra jobban is lett! Koszonom a kérdésedet!😊)

2022. aug. 7. 17:42
 17/17 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy jobban lett a macsek, ez nem kétség, de azért be kell látnod, kedves kérdező, hogy abban is van igazság amit #9-es.


#10-es voltam.

2022. aug. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!