Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel hűtitek a cicát?

Mivel hűtitek a cicát?

Figyelt kérdés
Itt ez a nagy meleg, 36 fok van árnyékban, ebből már éjjel is 28 volt bent, a levegő nem lett hidegebb. Klíma nincs, panelban lakunk. Egy lavór vizet tudtam neki kitenni pancsolni és reggel nedves eledelt kapott. Van jobb ötletetek? Azon filózok már, hogy megnyírom, mert majdnem 10 centi a bundája!

2022. jún. 29. 17:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
8%
Nem hülyeség megnyírni, az enyémek is sokkal élénkebbek utána, láthatóan jobban érzik magukat ebben a melegben.
2022. jún. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
23%
Mi benedvesítettünk egy frottír törülközőt, és a kedvenc fekvőhelye fölé terítettük, időnként cseréltük.
2022. jún. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
89%
Enyém megoldja: belefekszik a mosdókagylóba :)
2022. jún. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
23%
Már hűteni is kell a macskát? 10 év múlva meg úgy adják elő, hogy aki nem hűti a macskáját, az állatkínzó.
2022. jún. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
87%
Semmivel, mert rövidszőrű házimacska. Jobban bírja a meleget mint én. Neki elég ha a hűvös kerámia padlólapon elterül. Meg mint írták is, ha nem valami hosszúszőrű speciális hegyimacska, akkor jobban kell hogy bírja a meleget mint egy ember.
2022. jún. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
71%

Hűtőmatrac, 3 óránként friss, hideg víz, éjjel is felkelek egyszer és dobok egy jégkockát bele nekik. Egész nap a kövön fetrengenek a nappaliban szegények. Ha nagyon oda vannak, akkor szoktam nekik a nyusziknak szánt fagyasztott pet palackot kitenni kicsit, ahhoz odaülnek olyankor szívesen.


A vizezéstől csak jobban melegük lesz, a szőr pedig a hideget és a meleget is kint tartja, így tilos levágni. Nem kutyák, egészen más a kis testük.

2022. jún. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy én egész nap azon aggódtam, hogy milyen melege van szegénynek. Berontok: széjjel van focizva minden, rám nyávogott, átrohant a lábam alatt, belebámult a táskámba, kis cipőszimi és mivel rájött, hogy nincs nálam kaja, így csak csattanva kidőlt, hogy akkor jöhet a simi! :D
2022. jún. 30. 06:45
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Mélyhűtőben. Legalább nincs melege.
2022. jún. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!