Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel hűtitek a cicát?

Mivel hűtitek a cicát?

Figyelt kérdés
Itt ez a nagy meleg, 36 fok van árnyékban, ebből már éjjel is 28 volt bent, a levegő nem lett hidegebb. Klíma nincs, panelban lakunk. Egy lavór vizet tudtam neki kitenni pancsolni és reggel nedves eledelt kapott. Van jobb ötletetek? Azon filózok már, hogy megnyírom, mert majdnem 10 centi a bundája!

2022. jún. 29. 17:22
1 2
 1/18 anonim válasza:
87%
Hát talán nyírasd meg, ahogy írtad. Nekem is van cicám, nála az bejött jéghideg vizzel felmostam, (csak vizzel ez fontos!) és ő lefeküdt hasra és hűtötte a hasát. Esetleg hideg vízzel kicsit locsold meg. Mármint a cicát. :)Igazából nem kell félned mivel nagyon jól levezetik a hőt, és nem fognak hőgutát kapni.☺️
2022. jún. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Sokat segít, ha a talpát hideg (inkább langyos-hideg) vízbe teszed picit, mivel a kutyák, cicák a talpukon keresztül tudják a legkönnyebben felvenni és leadni a hőt. Vagy nedvesíts be törölközőt és picit terítsd a hátára. :)
2022. jún. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Semmivel. Van előtte mindig víz, és be van sötétítve a lakás, hogy ne forrósodjon fel lehetőleg többre.
2022. jún. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%

Semmivel.

Van hutomatracunk, de nem fekszik ra, sot, megkeresi a lakas legnaposabb pontjat es konkretan napozik a 30 fokban... kivagyok mar tole...🤣

De mar 10 eve ezt csinalja, ugyhogy elengedtem a dolgot.

2022. jún. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
A házimacska őse a sivatagból származik, ezért a meleget komálja, a hideget kevésbé...
2022. jún. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
72%
Macskahűtővel:))
2022. jún. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%

Tuti nem nyírnék meg macskát, nem is alkalmas rá a bundájuk, meg egyébként is kínzásnak élnék meg.

Az enyémek elvannak a klímás lakásban, de ha nem lenne klíma, akkor vagy vennék hűtőmatracot, vagy leterítenék nekik törölközőket itt-ott belecsomagolva egy-egy lefagyasztott vizespalackkal, amihez oda tudnak feküdni hűsölni.

2022. jún. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
32%

https://www.youtube.com/watch?v=YUgbcywVOYQ&ab_channel=Terdi..


Az a baj, hogy nyírás közben ezt érzik.

2022. jún. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%
Zselés hűtőmatraccal. Bevált, zooplus.hu-n több fajta is van.
2022. jún. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
28%
Amivel Nagymamám hűtötte.
2022. jún. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!