Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Penny-s macska alom jó?

Penny-s macska alom jó?

Figyelt kérdés
Meghalt a szomszéd nénink, befogadtuk a cicáját, rokonoknak nem kellett. Hirtelen egy Reál macska almot vettünk neki a lenti kisboltban, de nagyon nagyon porzik, tüsszög a cica tőle. Van még itt a közelünkben egy Penny és egy Lidl is, hoznánk neki másik almot.
2022. máj. 12. 17:47
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Vettünk mindkettőt, először a Lidl-s almot bontottam fel.
2022. máj. 12. 19:51
 12/16 anonim ***** válasza:
86%
Arra figyelj majd oda, hogy ha eldönti, melyik tetszik neki jobban, akkor ne variálj utána. Nem szeretik, hogyha megszoknak egyfajtát, és utána másik van. Idegesek lesznek tőle.
2022. máj. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez most a reklám helye.

Én most fedeztem fel egy nagyon jó almot a zooplus.hu-n.

Ever Clean a márka.

Drága, de kb. 7 hetet kibír.10 l 7090 Ft.

Nem igazán van illata, sőt szinte semmi. A csomósodása első osztályú. Nem esik szét egyáltalán. Por nincs tőle sem akkor, amikor takarítom, sem akkor, amikor a macskák használják. Abszolút nem büdösödik.

Az első olyan alom, amire 4 év macskatartás után azt tudom mondani, hogy tökéletes. Jobb, mint a drága szilikátos almok, azok 3 hetet sem bírnak ki. Próbáltam már vagy 20 félét. A Sparos, Lidl-es is szerepelt, de inkább le szerepeltek. Porosak, gyorsan büdösödtek, a vizelet pár nap múlva a tálca alján gyűlt össze tócsákban.A kandúrjaim nagyon jól isznak, ezek az almok nem bírták el.

Én jó szívvel ajánlom az Ever Clean almot, ha szeretnéd kipróbálni.

2022. máj. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ajánlást, legközelebb amikor rendelek majd tápot a cicának, almot is rendelek.
2022. máj. 13. 19:39
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha olcsó alternatívát keresel, ajánlom a Spar sajátmárkásat. 10 kg 800 vagy 900 Ft, de rendes, napi takarítással egyáltalán nem büdös és jól csomósodik. Nálunk 3 hetet simán kibírt egy macskánál és ez még mindig csak havi 2000 Ft alatti kiadást jelent. Nem azt mondom, hogy ugyanannyira tartós, mint a többszörös árú fressnapf-os, de az árát abszolút megéri.
2022. máj. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Spar is van itt a közelben.
2022. máj. 14. 18:19
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!