Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha tisztelnem kell a macska...

Ha tisztelnem kell a macska személyes terét, akkor ő miért nem tiszteli az enyémet?

Figyelt kérdés
Ha meg szeretném simogatni vagy bármi és épp nincs hozzá kedve, akkor odakap, ami oké. De akkor az miért olyan felháborító, hogy odaébbrakom, amikor épp nincs kedvem simogatni?
2022. febr. 18. 19:24
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tragédia, ha nem bújtok állandóan, nem értem ez kinek szúrja a szemét. Én folyamatosan szeretgetném a cicám, ő ezt minden körülmények között max egy percig hagyja, utána elsomfordál 1 méter távolságra. Azt mondjuk tartja folyamatosan, követ mindenhova, de a közvetlen közelembe sem jön :D Ő egy ilyen macs, én bújósat szerettem volna... hát nem jött össze, őt így tisztes távolból kell imádni és szolgálni :)
2022. febr. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Ő egy macska, nem ember, neki nem tudod elmagyarázni, hogy kell a személyes tér.

Más ember meg azért nem érti, hogy miért csinalod, mert ha valaki befogad egy allatot, akkor tudja, hogy ez mivel jár. Pl. egy macskánal azzal, hogy odamászkál ahova akar.

2022. febr. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%
Miért egy állattal vonsz viselkedési párhuzamot?
2022. febr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!