Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha tisztelnem kell a macska...

Ha tisztelnem kell a macska személyes terét, akkor ő miért nem tiszteli az enyémet?

Figyelt kérdés
Ha meg szeretném simogatni vagy bármi és épp nincs hozzá kedve, akkor odakap, ami oké. De akkor az miért olyan felháborító, hogy odaébbrakom, amikor épp nincs kedvem simogatni?
2022. febr. 18. 19:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
50%
Ő a cica, te vagy a gazda. Nem egyenrangúak vagytok.
2022. febr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
18%
Semmit nem kell. Ahogy ő megkarmol, úgy te meg belerúghatsz kettő akkorát, hogy nyekken, de nyilvánvalóan te ennél okosabb vagy.
2022. febr. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nyilván nem rúgok bele, csak arrébbrakom. Csak vannak már, akik teljesen odavoltak, hogy nem használom ki, hogy ennyire bújik ilyenkor. De van, hogy én is szeretek egyedül lenni.
2022. febr. 18. 19:38
 4/23 anonim ***** válasza:
54%
Örülj a közelségének, ha pedig már túl sok, rakd alrébb. Ez a ritkább..
2022. febr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
81%

A macska bizony egyéniség. Akkor kell békén hagyni és akkor kell simogatni, amikor ő megkívánja.

Nem gazdájának, hanem szolgájának tekint.

.

Kutya: a gazdám etet, szállást ad, tehát ő az isten.

Macska: a gazdám etet, szállást ad, tehát én vagyok az isten.

2022. febr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
8%
utálom a macskákat
2022. febr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
5%

Nem véletlenül szokták azzal gúnyolni a kicsapongó, a partnerüket gyakran váltogató nőket, hogyha megöregszenek,nem lesznek vonzók, tele lesznek macskákkal, mert nem kellenek majd senkinek!

A macska a magányos emberek állata! Pont azért, mert bújós, társaságkedvelő állat!

Erre gondolhattál volna, mielőtt befogadtál egy macskát!

Nekem pont ezért nem kell se macska, se kutya, mert nagyon szeretek egyedül lenni!

2022. febr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne felháborító? Arrébb rakhatod, ha úgy adódik. A macska viszont autonóm lény, azt csinál, amit akar.
2022. febr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
#7 Van különbség aközött, hogy szeretek mindig egyedül lenni, vagy, hogy néha szükségem van egyedüllétre.
2022. febr. 18. 20:00
 10/23 anonim ***** válasza:
48%
Most mi a probléma? Ő jelzi ha nem kér belőled, te is jelezed ha te nem kérsz belőle. ez így teljesen oké, amíg nem bántod a macskát. Azt meg aki ezen háborog, le kell tojni. Üdv: egy cica-gazdi.
2022. febr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!