Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi tejszínhabot adjak a...

Mennyi tejszínhabot adjak a macskának?

Figyelt kérdés
Láttam hogy nézte, ezért adtam neki egy nyalást az ujjamról, úgy látszik nagyon ízlik neki, viszont nem szeretném ha valami baja lenne tőle. Mennyit szabad adni neki?

#állat #macska #tehszínhab
2021. nov. 26. 15:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Mennyi tejszínhabot adjak a macskának?"

Válaszoltam.

2021. nov. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
54%

Nem hal bele, de az édes ízt a macskák nem érzik. Csak kinézi a szádból, nem kívánja :)

Véleményem szerint ne is adj neki, az a legjobb.

2021. nov. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az utolsó jól írja, hogy nem érzik az édes ízt (valószínűleg azért ízlik neki, mert zsíros). De sem a cukor, sem a tej nem tesz jót nekik.
2021. nov. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az én macskám múltkor ellopott egy megmaradt kókuszrudat, mondanom sem kell kihányta az egészet. Ő hajlamos rá h mindent is feleszik, bármi, kenyérdarab, sajt, szalámi, csoki... nagyon kell rá figyelni. Sztem az enyém is felnyalná a tejszínhabot. Én inkább próbálom kikerülni h ilyesmikhez jusson, hiába ízlik neki, nem jó neki.
2021. dec. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!