Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya ehet tejszínhabot vagy...

Kutya ehet tejszínhabot vagy natúr joghurtot?

Figyelt kérdés
Vettem neki egy puppy kong nevű játékot és azt tölteném meg vele, csak nem tudom lehet e neki adni
2020. ápr. 16. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Ehet egy keveset, de a tejtermékeket ne vidd túlzásba :)
2020. ápr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
Tejszínhabot ne adj neki, az teli van cukorral, rosszabb esetben olyan édesítővel ami nekik méreg. A jeghurt pedig legyen laktózmentes és akkor tuzi nem lesz baj.
2020. ápr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Hát az enyém egy kis tejfölt evett a minap ,elejtettem a dobozt és mire kettőt pislogtam már felnyalta:D ment a hasa aznap este .. nem tudom van-e kutyáknál laktózérzékenység,de szerintem inkább ne adj neki .
2020. ápr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%

De túltoljátok...


Miért ne ehetne? Te is eszed!

2020. ápr. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
Tejszínhab cukros, inkább ne. Natúr joghurt mehet nyugodtan.
2020. ápr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A tejszínhab alapvetően nem cukros, mint ahogy nem a dobozban terem :) Sokhoz adnak viszont cukrot, édesítőt, utóbbi fajtától függően halálos is lehet a kutyának.


Inkább májkrémmel töltsd meg a kongot, vagy ha muszály a tejtermék, akkor kefírrel. Később, ha melegebb lesz, bedobhatod pár órára a fagyóba is, a kutyust is hűsíti és tovább ellesz vele.

2020. ápr. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az állatorvos azt mondta lehet neki adni kicsit,ha megy tőle a hasa pár óra múlva akkor a jövőben ne kapjon. A kutyáknál gyakori a laktózérzékenység. Szóval meg kell próbálni,egyén függő. A tejszínhab meg az a jobb amit megveszel folyékony állapotban és te magad vered fel illetve ízesíted.
2020. ápr. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!