Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A szomszéd macskáját elgázoltá...

A szomszéd macskáját elgázolták előttünk, kinek a felelőssége elásni a tetemet?

Figyelt kérdés
Aki elütötte tovább hajtott, itt fekszik a házunk előtt. A szomszéd nem töri magát eltakarítani.

2021. okt. 14. 11:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Hát mivel a gázoló elhajtott, a gazda meg nem töri magát így már csak ti maradtatok. Ha semmi áron nem hajlandó a gazda erre akkor nektek kell valahogy de ne kukába dobjátok mint itt páran kérdezik néha.
2021. okt. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%

Szép, felelős gazda a szomszéd, ha ennyire meghatja a macskája halála. :(

Nem szívesen írok ilyet, de esetleg tedd át a tetemet az ő háza elé, ha biztos az övé volt a cica..

2021. okt. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
2.Vagy igen ez, akkor majd rájön hogy el kéne temetni, mert a dögszag nem kellemes ha terjeng...
2021. okt. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Multhéten ástam el egyet, mert bejárnak az udvaromba, a kutya meg megfogta és mire odafutottam már megölte. No, azóta a szomszéd haragszik, szóval beszélni felesleges vele...

Minden évben van 5 másik, nem ivartalanított, kegyetlen nagy a szaporulat. 3 felnőtt macska, fialnak agyba-főbe.

Átvittem elé, de szerintem ott fog elrohadni.

2021. okt. 14. 11:16
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
Városgazdának kell jelenteni ők szállítják el. Nálunk is volt ilyen,ne te szedd fel. Egyrészt baromi egészségtelen ki tudja mi baja volt,másrészt hova teszed?
2021. okt. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
4.ha nagyon zavar már titeket a szag akkor kihívtok valami erre szakosodott szervet akkor nektek se kell csinálni.
2021. okt. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%

Szegény cica... de amúgy nem is értem, ha a szomszéd szóba sem áll veletek, mert a kutyád megölte a macskáját, akkor miért hagyja hidegen, hogy a másik macskáját elütötték?

Ráadásul felelőtlen állattartó, amiért nem ivartalaníttatja a macskáit és a szaporulattal sem csinál semmit. Lehetne a kölyköket hirdetni, továbbadni.

2021. okt. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
7es,felelőtlen a szomszéd gazda igen,de sajnos rengeteg helyen, főleg falun, idősebbek körében, így megy ez. Ez csak egy macska, fial, ellik, majd lesz másik. Így állnak hozzá. Gondolom annyira volt az övé, h néha kiszór nekik némi kaját, oszt jó napot. Én is nagyon helytelenítem, de változtatni rajtuk (ezeken az embereken) sajnos nem tudunk.
2021. okt. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Multhéten ástam el egyet, mert bejárnak az udvaromba, a kutya meg megfogta és mire odafutottam már megölte. No, azóta a szomszéd haragszik, szóval beszélni felesleges vele...


hát azért joga van haragudni, ezt ugye gondolom tudod..

2021. okt. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%
Egyáltalán nincs joga haragudni. A kutya csak a területét védte. Ha a szomszéd féltette volna a macskáját, gondoskodott volna róla hogy ne járjon át a kutyás szomszédhoz. Mivel leszarta nagy ívből, így járt. Én ha féltem a kisállatom, megakadályozom az ilyen események bekövetkeztét.
2021. okt. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!