Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskahotelről mi a véleményet...

Macskahotelről mi a véleményetek? Igénybe vettétek már?

Figyelt kérdés

Lakáscicánk van, aki eddig nyaralások alatt anyósomnál volt végig. Csakhogy időközben született egy kisbabánk is, és mostantól a nyaralásaink egy részénél anyósom is jön velünk, így nyilván nem tud vigyázni a macskára.

Mostani nyaraláson megkértünk egy barátot, hogy jöjjön át néha hozzánk etetni és simogatni a cicát, de nem alapozhatok arra, hogy ő mindig elérhető lesz, és oké, hogy most itt lakik majdnem a szomszédban, ők is és mi is tervezünk költözni, szóval ez amúgy sem lesz hosszú távon kivitelezhető. Meg kicsit rossz érzés az is, hogy a cica szerencsétlen egész héten egyedül volt, és csak napi 1-2 órára jött valaki szeretgetni.


A jövőre nézve gondolkodtam macskahotelen, de ahogy néztem, igazából ennél kb még az is jobb, ha veszek egy automatikus etetőt, és egy hétig egyedül van, de legalább a saját megszokott otthonában. De nem tudom, hogy a gyakorlatban is olyan borzasztó helyek-e ezek, mint ránézésre (egy elég drága, csillivilli hotelt néztem, színes falak meg macskajátékok, de össz-vissz 2 nm az egész kis ketrec, hát nem tudom). Ti már vittétek cicátokat ilyen macskahotelbe? Vagy van esetleg ötletetek alternatívára, hogyan lehetne kivitelezni a cicavigyázást, ha senkivel nem tudjuk megoldani a közeli ismeretségi körből?


2021. aug. 23. 08:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
32%
#10 sajnos ez így van.
2021. aug. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!