Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem sok ez a vitamin mennyiség ??

Nem sok ez a vitamin mennyiség ??

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz egy Szfinx cicánk,és a tenyésztője akitől vesszük elmondta mennyit és miket ad a cicáknak hát lefagytam!

Alap a vizbe macskabéres csepp

minden nap.

Aztán a kajájára valami zöldkagyló por,meg valami taurin ,meg még mondott de azt nem tudom!

De ki vagyok akadva eleve azon hogy csak nyers kaján tartja szegényeket,!

En még sosem hallodtam ilyet hogy csak nyers!!

Ok na de ha olyan marha jó a nyers akkor mi a frásznak kell mellé ennyi vitamin???

Mi vegyesen fogjuk tartani száraz táp,nedves és néha kap husit is

Mi a véleményetek,erről az egészről??


2021. máj. 24. 15:40
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Szegeny husevo allat, csak nyers husit kap, most mi lesz :D

Barf etetes tokeletesen mukodik a macskaknal is, nincs ezzel gond. De azzal sincs, ha te mashogy szeretnel etetni, a lenyeg az, hogy jo minosegu, magas hustartalmu tapot es alutasakosat kapjon a cicus.

Nyersezes melle kellenek plusz vitaminok szerintem, de ehhez a reszehez nem ertek.

A mi cicusunk is kap vitamint (vetri dmg) az oszi-teli idoszakban.

2021. máj. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Nyilván te jobban értesz hozzá, mint a tenyésztő, aki jó ideje foglalkozik a fajtával.
2021. máj. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Utolsó nem tetszik a stílusod ,miért irkálsz ha nem is a kérdésre válaszolsz?
2021. máj. 24. 16:29
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok. Valaki ad multivitaminpasztát is.

De ha nem akarsz szöszölni a mindenféle kiegészítővel, akkor elég, ha adsz jó minőségű száraztápot és nedvestápot felesben(nem whiskas, friskies, kitekat, hanem Applaws, Real Nature Wilderness pl).

2021. máj. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó pontosan ezt gondoltam én is egy jó minőségű táp!!

A joserát mondják meg még hallodtam többet köszi szépen

2021. máj. 24. 18:17
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Neked nem tetszik az utolsó stílusa? Az szimpatikus, hogy gyakorikerdeseken morogsz meg haborgasz a tenyésztő után ahelyett, hogy kérdeznél kettőt?

Most jövök akkor én tenyésztőként: a lehető legjobb tápot kapják, és ez mellé is kapnak vitaminpasztát és immunrendszer erősítőt. :) Egy ivaros cicának, aki kiállításra is jár, kell a plusz vitamin. Nagyon sokat tud dobni rajtuk.

Ugyanazért adom nekik, amiért én szedem a normális étrendem mellett a vitaminokat.

2021. máj. 25. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

Én ha normális étrendem volna, nem szednék vitamint, de mivel parizeres kenyéren meg krumplis tésztán élek, szedek egy 1xű multivitamint.

#4 voltam

2021. máj. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

8-as: király 😂😂 mi szedünk, főleg a téli időben.

Kérdező: Erről beszélek. Remélem megismer a tenyésztő és nem kapsz macskát ilyen labilis idegrendszerrel :)

2021. máj. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A Josera gabonatartalmú. A jó minőség nem itt kezdődik, bár van neki gabonamentes változata is.
2021. máj. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha valaki ért hozzá, és tudja mit miért, akkor a barf (nyers) etetés a legjobb.

A jó minőségű táp is jó, csak akkor könnyen ott lehet a vége, hogy drágábban jön ki az, mint a barf, még zöldkagyló porral együtt is.

2021. máj. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!