Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szobatiszta cica nem alomba...

Szobatiszta cica nem alomba ürít mit csináljak? Másnak volt ilyen gondja? Hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés

11 éves cica lehet már ezért is.

De nyáron mentettem egy cicát ő kinti, gondtam féltékeny stb. 2 macska alom is van bent, állandóan tiszta az alom, de nem megy bele. Hiába mosom fel azokat a helyeket ecettel semmi. Tegnap raktunk le szőnyegeket. Este elment az alomba, de reggelre teli volt kakálva,pisilve a szőnyeg.


A kettő macska külön helyen van. Ezért tudom biztosra, hogy az idős a hunyó.


Azóta van ez, hogy jött az új macska már nem tudom mit tegyek.Vigyem ezzel már orvoshoz?


Anyám annyira bepöccent a szőnyeg miatt( drága volt) hogy kiakarja tenni mindkettőt.



2020. okt. 18. 08:01
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

+ felújítunk és lehet már nem érzi a saját szagát a házban?

Olvasgattam neten ezeket találtam,de már elfogyott anyám türelme a mai nappal.

2020. okt. 18. 08:04
 2/19 A kérdező kommentje:

Tavaly volt egy ivartalanított kandúr akkor nem volt ez, pedig ő bent volt.


Ez a kinti lány cica és még nincs ivartalanítva... Talán ezt érzi?

2020. okt. 18. 08:07
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ismeri egyáltalán az almot? Fogd meg a cicát, tedd az alomba, mancsát fogd meg és kapirgálj vele.
2020. okt. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
23%

Anyukádnak igaza van.

Ki kell tenni a macska szűrét.

2020. okt. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ismeri igen, 5 éve nálunk van. Most nyáron kezdte el ezt.
2020. okt. 18. 08:42
 6/19 A kérdező kommentje:
Próbáltam én is türelmes lenni,de 4 hónapja ez megy... A kinti macskát most engedtük csak be eddig kint volt de ő az előszobában van zárt ajtóknál az idős meg a nappaliban neki tettem oda külön almot,de nem megy bele
2020. okt. 18. 08:44
 7/19 A kérdező kommentje:
Minden reggel és du mikor haza érünk a munkából valaki azzal kezdi, hogy a pisit kakit takarítja. Szőnyegen is 2 helyen kaki volt 1 helyen pisi de ott ment el az alom mellett...nem értem :( hétvégén napközben is utána kell takarítani :(
2020. okt. 18. 09:01
 8/19 anonim ***** válasza:
7%

Anyád rendkívül türelmes, hogy ezt a közegészségügyi botrányt eddig tűrte a lakásban.


Ha kirakod a macskát, akkor más telkén, kertjében, játszóterén fog piszkítani.


Én nem csodálkoznék, ha egyszer csak "eltűnne".

2020. okt. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Akkor tegyük ki és pont? Nincs mit tenni?
2020. okt. 18. 11:33
 10/19 anonim ***** válasza:
50%
#9 még véletlenül se! Hogy másnak a telkére szarjon, még az kéne! Előbb-utóbb megunja a szomszéd, és eltünteti a macskát.
2020. okt. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!