Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy nőstény macskáról csak az...

Egy nőstény macskáról csak az állatorvos tudja megállapítani, hogy ivaros e?

Figyelt kérdés
Utcáról befogadott cica, az udvaron van, így szeretném majd ivartalaníttatni ha az anyagi helyzetem megengedi, viszont nem tudom, egyáltalán szükség van e erre vagy a korábbi gazdája már megtette.
2020. szept. 21. 10:56
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igen, a vemhesülést szeretném elkerülni, csodálom hogy nyáron nem sikerült neki. Bár amilyen ramaty állapotban voltak amikor találkoztam velük, lehet hogy nem is tüzelt.
2020. szept. 21. 12:25
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

A doki tudja megállapítani ultrahangos vagy röntgen vizsgálattal.


A műtéti hegek nem biztos hogy ő érezné. Meg az sem mindegy hogy ivartalanították, vagy sterilizálták.

2020. szept. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az sem mindegy hogy milyen műtét volt, mert akkor nem is biztos hogy érezné egyáltalán a műtéti heget. Ahogy előttem írták már.
2020. szept. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
93%
OFF ugyan, de az enyémen sem látni, doki gyönyörűen subcután (bőr alatt)varrta össze, hogy nincs nyoma.ON
2020. szept. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, akkor a dokinál majd rákérdezek erre is.
2020. szept. 21. 12:57
 16/16 anonim ***** válasza:
8%

Van egy tuti biztos módszer de ez neked nem lesz megfelelő.

Rakd össze kandúrral és ha születnek kiscicák akkor ivarzik.

2020. szept. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!