Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskaimádók, ti beadnátok...

Macskaimádók, ti beadnátok cica panzióba a cicát a nyaralás alatt?

Figyelt kérdés
Sajnos senki nincs, aki tudna rá vigyázni. Külföldre megyünk, busszal, így vinni nem tudjuk. Így felmerült a panzió, de bizalmatlan vagyok az ilyen helyekkel. Nekem a cica családtag, félek, hogy rosszul bánnának vele, vagy bántanák. Vagy azt hinné, hogy cserben hagyom. Már az is felmerült, hogy emiatt nem megyünk külföldre, de most fogunk házat venni, jó pár évig nem lesz lehetőségünk kimenni, ez lett volna az utolsó ilyen. Ti mit gondoltok? Beadnátok ilyen helyre?
2020. júl. 3. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam.
2020. júl. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%

Úgy tudom, hogy a macska számára a legfontosabb a változatlanság, az otthona.

Mindemellett - bizonyos ideig - jól eovan egyedül.


Miért nem maradhat otthon? Csak van valaki, aki kétnaponta ránéz és megeteti!

2020. júl. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó helyre igen.
2020. júl. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha így tudod megoldani csak, akkor igen. Én ismerősre szoktam Őket bízni, aki már előtte napokban jön és szoktatja Őket magához. De ha nem megoldható, akkor tényleg a cica panzió. De előtte nézzél utána (fórum, értékelések) a helynek!
2020. júl. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg nincs senki ismerős, családtag, szomszéd néni/bácsi aki naponta ránéz a cicusra, megeteti akkor beadnám. Bizonyosodj meg arról, hogy ahova elviszed ott tényleg emberhez méltó körülmények vannak. Hány napra mész/mentek el nyaralni?
2020. júl. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább ezt választanám:

www.localcat.hu

2020. júl. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Én szívesebben hívnék cicaszittert, hogy otthon maradhasson a cicám, akár hivatásost is, ha más nincs. Persze idegennek az ember otthonához kulcsot adni mindig rizikós, de ha a macska érdeke a fő szempont, őt szerintem kevésbé viselné meg ez a megoldás, mintha leadnám valahol.
2020. júl. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Évente 2-3 szor 1 hetet mindig ottvan.

Mi megvagyunk elégedve,kriminális természetü egy macska de szocializàlòdott a panzionak,a többi cicának hála.

Nagyon jòl elvan,5-6 cicával van együtt mindig,még barátokat is szerez ilyenkor

pedig nem néznéd ki belöle😀Persze örül ha megyünk érte de simàn elvan.

Szoktunk képet kapni ròla,vagy akàr lehet telefonálni hogy van a cicus

Nekünk nagyon bejött,nem idegeskedem azon ha valaki átjár véletlen kiengedi vagy valami.

2020. júl. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze
2020. júl. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%

ajaj! se egy szomszéd se egy kolléga vagy barát? legvégső esetben adnám be, már nem azért, mert nem bízom ezekben a helyekben, hanem mert stressz nekik a változás.

Mennyi időre mész? Pár napa, akkor vennék neki automata etetőt (már ha megeszi a szárazat) és jó sok vizet kitéve hagynám magára vagy 3 alomtálcával.

Egy hét ugye már neccesebb.

2020. júl. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!