Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet, az, hogy bekattant a...

Lehet, az, hogy bekattant a melegtől?

Figyelt kérdés

Van egy 13 éves cicám, aki 2 napig egy falatot sem evett, akármit tettem a tálkájába. Ma is ezt csinálta először, de aztán áttettem az eledelét egy rendes süteményes kistányérra, amiből rengeteg van itthon, és most nekiesett a kajának. Már megevett egy Rio Mare konzervet, és egy tálcás macskaeledelt.

Át kellett tennem a kistányért máshova, mert a régi helyén nem akar enni.


2020. júl. 1. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Remélem ez nem azt jelenti, hogy már túl öreg a macskád! De lehet, hogy a meleg idő miatt. Hűvős helyen szokott lenni? Van víze is?
2020. júl. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A mi macskánk rászokott az asztalon álló porcelánbögrénkre, folyton felugrott, és beleivott. Muszáj volt venni neki egy piros pöttyös porcelán teáscsészét, attól fogva csak abból ivott, tálkából soha többé. A te cicád tálkája, ha műanyagból van, lehet, hogy olyasmi oldódik ki az anyagából a hőségben, ami egészségtelen vegyi anyag. Porcelánból etesd-itasd...
2020. júl. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nincs vize természetesen, egy korty folyadékot sem kap.

Hogy kérdezhetsz ekkora hülyeséget?!

Minden reggel cserélem a vizüket, és többet kapnak, mint általában.


Nem nagyon megy hűvös helyre, mert állandóan kikéreckedik, és a napon fekszik.

A társa 12 éves, de ő úgy viselkedik, mint máskor.

2020. júl. 1. 23:05
 4/7 anonim ***** válasza:
5%
Már miért lenne ilyen hülyeség??? Az én macskáimnak adok nekik mindennap a táljukba vizet. És néha látom, hogy isznak vizet...
2020. júl. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2, erre nem is gondoltam, de köszönöm az ötletet!
2020. júl. 1. 23:07
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Őméltóságának nem jó akármiből enni! Csak fínom porcelánból. Minimum herendit vegyél neki, ha már ilyen előkelő lett.
2020. júl. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak azért nem tartom viccesnek, mert már nem fiatal, de reménykedem abban, hogy csak egy időszakos rigolya és nem a leépüés kezdete!
2020. júl. 1. 23:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!