Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Az lenne akérdésem főként...

Az lenne akérdésem főként azokhoz akik otthon tartják a lovait, hogy nektek jut elegendő idő a tanulásra? Nektek ló után javult, vagy romlottak a jegyeitek?

Figyelt kérdés
2016. jan. 4. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Azért egyszer érdekelne, hogy ebben a nagy "gazdasági válságban" honnan van annyi újgazdag hülyegyerek, hogy minden második kérdés lovakról szól, és jellemzően 12-14 évesek teszik fel.
2016. jan. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Előttem szóló: onnan hogy lovat már adnak 100ezerét is sajnos, de mikor majd takarmány kell vagy hirtelen kell hívni az orvos rá jönnek hogy mi a szitu...
2016. jan. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező


Neked így is s.z,..ar jegyeid lehetnek. Főleg ezzel a helyesírással.


És ki venné meg? Kisírod apucitól. Nőlj fel!

2016. jan. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Úristen emberek! Csak egy egyszerű kérdést tett fel szerencsétlen! Miért kell egyből kiosztani a pi***ba? Nem rátok tartozik, hogy ki veszi a lovát, milyen anyagi háttérrel rendelkezik. Kedves kérdező: Én otthon tartok két lovat, nekem nem romlottak a jegyeim. Ilyenkor télen mikor hamar sötétedik nincs rájuk annyi időm mint mikor csak 7után sötétedik. Ha van még kérdésed nyugodtan írj privát üzenetet. :)
2016. jan. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt nem értem fáj nektek v írigylitek h kap valaki lovat!?

Szánalmas ahogy kötekedtek és bunkóztok!

Nővérem is 14volt amikor kapott lovat és megvolt mindene. Most van 4lova,amiket maga vett. Oktat és szemlére is viszi a lovait meg versenyez is.

Soha nem voktak ettöl rosszabbak a jegyei. Amúgy meg mindenki ara szakít időt amire akar.!

Nekem 200ezerév kutyát vettek és sok hozzátok hasonló volt aki a féltékenysége miatt szolt be h 15 évessen hogy lehet ílyen "harcikutyám" (argentin dog)` mert h tuti nem tudom megnevelni.

Soval vicc amit műveltek!!

2016. jan. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Havi 30 ezerből bőven ki lehet otthon hozni a lovat. Ha valaki dohányzik és napi szinten elszív egy dobozzal, akkor már ugyanott van. Szóval innen nézve nem is akkora luxus.


Kérdező, mindenkinek arra jut ideje, amit szeretne. Tanulni lehet este 8kor is.

2016. jan. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez elhatározás kérdése, egy az hogy este is tanulhatsz.

A másik meg, attól hogy otthon tartod a lovat még nem muszáj mindennap lovagolnod rajta. Ha épp dolgozatra készülsz, akkor nem ülsz rá. Persze etetni meg stb. azért nyilván kell.

De amúgy szerintem egy óra szabadideje mindenkinek van legalább. Max nem gépezel vagy olvasol vagy stb, abban az időben hanem a lovaddal foglalkozol.

2016. jan. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!