Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szeretnék tippeket kérni hogy...

Szeretnék tippeket kérni hogy ilyet hogyan tudok készíteni saját kezűleg, otthon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ilyen mikulás sapit szeretnék készíteni pacinak. Már próbálkoztam vele de nem igazán sikerült:D Vagy esetleg érdemesebb venni? A válaszokat előre is KÖSZIII :)


[link]


2015. dec. 1. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem akarom letörni a lelkesedésed,de biztos vagy abban, hogy a lovad is szeretni fogja azt a csengettyűs pompomot a szeménél?
2015. dec. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tescoban 200ft-s mikisapi. kétoldalt felhasítodd (nem kell kerej lyuk, csak vágni) 5 centit. Rá a paci fejére és rá a kantár, mintha fülvédőt rögzítenél és ennyi. nem esik le és mikisapi. mi így szoktuk.
2015. dec. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én is úgy szoktam, mint az előttem válaszoló. :D 2 lyuk, oda bele a füle és nagyon édes. kis csengettyűket pedig KIK-ben lehet venni 20db/200ft
2015. dec. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! És a két lyuk között mennyi helyet szoktatok kb. kihagyni?
2015. dec. 2. 12:40
 5/6 anonim ***** válasza:
2. Vagyok. Ketoldalt. Neked hol a füled?
2015. dec. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, tényleg. Rájöttem közbe. Ezer boccs :)
2015. dec. 2. 18:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!