Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ennyit lehet belőle alkudni?

Ennyit lehet belőle alkudni?

Figyelt kérdés
500Ezer Ft a ló, 7 éves, csámpás, nem kell senkinek, jó ló, volt egy seb csikókorában amit nem tudtak időben összevarrni így begyógyult magától. elég csúnya, viszont nekem ő az igazi <3 300ezer Ft-ról kezdhetjük az alkudozást? van papírja, minden rendben vele, legfeljebb 400at tudnánk adni érte. Kérlek Titeket kedvesen írjatok, ne bunkózzatok! :)

2015. okt. 8. 17:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

300 ezerért már kapsz egy alap belovagoltsággal rendelkező, útleveles, egészséges lovat.

A fent felvázolt ló szerintem nem és annyit, amennyit kérnek érte. (bár igen szűkösek az információk).

"nem kell senkinek"- hát ennyiért nem is, de ha a tulaj eladja 300ért, akkor már szerencséje van.

Az érzelmi faktor miatt többször mondja az ember, hogy ez a ló neki többet is megér, de mivel egy ilyen állat hosszútávú kiadás az állapota miatt érdemes több külső szemlélőt is bevonni (állatorvos, lovasedződ, tapasztaltabb ismerősök).

2015. okt. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Ha erdekel lairom mi volt... 350et mondtunk, mire mondta h annyiert viszi a vagora... 450et akart... hat annyit nem adunk erte... de sebaj, kineztem egy masikat:))
2015. okt. 10. 08:16
 13/16 anonim ***** válasza:
Vagon, jo esetben ka erte 100-120, mert kilora besuik. Viszomt ezzel csak lelkileg akart hstni. Kerlek, mond hogy szurke ( feher -.- ), mert azokat nem veszik be.
2015. okt. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Szurke. De halal komolyan mondom.
2015. okt. 10. 08:43
 15/16 anonim ***** válasza:
Azt ne féldtsd, hogy oda kerül, mert a vérükkel kapcsolatba, van valami, hogy nem használhatóak fel. Legalább ők védve vannak az olyan emberektől :) Igazából, ha pontosan tudni akarod, keress ra, mert nekem az állatorvos mesélte, de két feketém van. Igaz előbb halok meg, mintsem vágóra ők. Nem is értem azokat az em ereket.
2015. okt. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

350-et nem kap érte a vágóban, max 100-130 körül.

Tintásság: ez állítólag csak szürke lovakra jellemző, a ló melanómás. A melanóma szürke lovon sötét színű, festékanyag tartalmú bőrdaganat, ami 15 év feletti egyedekben nagyon gyakori. Általában jóindulatú, esetleg lassan terjed, de sajnos néha gyorsan megszórhatja a szervezetet.

Ezért nem szeretik vágóban a szürke lovakat.

2015. okt. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!