Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti mit tennétek vagy hol...

Ti mit tennétek vagy hol keresnétek, ha a lovat, amelyiket megkaptátok volna, hirtelen másnak adták el, ki tudja hova?

Figyelt kérdés
Egy álomszép lóról van szó, apukám megvette volna nekem, rajta kezdtem el versenyszerűen lovagolni. Viszont épphogy apu kijelentette hogy megkapom, az edzőm közölte, hogy jöttek megnézni és el is vitték...imádtam Jessie-t és félek hogy soha többé nem láthatom.. :c
2015. febr. 23. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az edzőtől kell megkérdezn ki vette meg.
2015. febr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ú,ez tényleg nagyon rossz!:( Mást viszont nem tudsz nagyon tenni, csak az edződet tudod megkérdezni! Sok sikert, és remélem, sikerül megtalálnod!:D
2015. febr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ellenben ha az edződ meg is mondja, hogy hol találjátok a lovat, még ne vedd biztosra, hogy a tiéd lesz, a gazdája ugyanis valószínűleg nem azért vett lovat, hogy aztán hirtelen eladja. Kivéve ha tudtok olyan árat ajánlani neki, amit nem tud elutasítani.
2015. febr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy ha az edző jól átkúrta a lóval, és már rájött, hogy nem is ilyet akart...
2015. febr. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és amint az edzőm hazajön Ausztriából (vagy megszerzem a telefonszámát), rákérdezek... :)
2015. febr. 28. 21:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!