Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkit szeretnénk venni....

Yorkit szeretnénk venni. Keresnétek nekem hirdetést?

Figyelt kérdés
Yorkit szeretnénk nagyon gyűjtünk még rá kb. 60 ezer ft-ot szánunk rá max.De nem tudom a hirdetésekből eldönteni hogy fajtatiszta lesz-e.Segítenétek?Tanácsokat is fogadok.
2011. máj. 11. 08:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

itt egy csomót találsz:

www.google.hu

2011. máj. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%
hát, ha egy ilyen kutyára 60.000 szántok, akkor csak szaporítótól tudtok venni törzskönyv és vizsgálatok nélkül. Aztán meg járhattok vele az orvoshoz, és jóval többe fog kerülni a gyógyítása, mint amennyit a kutyára szántok:S
2011. máj. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Utolsó,abszolút nincs igazad.60000-ért már lehet venni egészséges,törzskönyvvel,vizsgálatokkal ellátott yorkshire-t.Én 55-ért vettem egyet és makk egészséges,papírjai is vannak.Ugyan mennyibe kerül szerinted egy ilyen kutya?Kíváncsi lennék a tájékozatlanságod mértékére!:)
2011. máj. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Az index.hu Yorkshire terrier fórumán próbálkozz, ott tudnak ajánlani bevált tenyésztőket, illetve néha ajándékoznak is családi okokból kutyákat.
2011. máj. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Fiú kiskutyát ennyiért vett (50K) a barátom a lányának hivatásos tenyésztőtől oltva, de törzskönyv nélkül.
2011. máj. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%

Aki tk. nélkül adja az nem tenyésztő. Egy tenyésztő nem az 5500 Ft-os tk-n fog spórolni, ha azt mondja többe kerül, akkor hazudik.

Kérdező: azt, hogy fajtatiszta-e onnan lehet megállapítani, hogy van-e törzskönyve.

Ha nincs neki, akkor vagy mázlid lesz, vagy nem, vagy yorki lesz, vagy nem, vagy egészséges lesz, vagy nem.

2011. máj. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ennyiért találhattok normális tenyésztőnél is kiskutyát. (hobbit)

Úgyhogy a kenneleket kérdezgessétek végig!

[link]

2011. máj. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szia. Kerestem neked. Hatvanért törzskönyves, oltott, féregtelenített, chippelt kölyköt. Vedd fel velük a kapcsolatot. Nézd meg a szülők papírjait, hogy tényleg meg van-e minden. Csak úgy lehetsz biztos dolgodban. Kennelből van, ott van a kennel weboldala is. Szerintem elég jónak tűnik ennyi pénzért.

[link]

A kennel neve Gyémánt-Homoki. www.gyemanthomoki.hu

2011. máj. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
26%

09:13


Dehogynem.

Pont 5500-al adja olcsóbban. AZ nem kevés pénz, viszont mivel az emberek 99%-a nem továbbtenyészteni akarja a kiskutyát hanem otthon simogatni kitörölheti a törzskönnyvvel, úgyhogy 2 fillért sem ér, nemhogy 5500-at.

2011. máj. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Tenyésztőnél is előfordulhat, hogy az alomból 1 kiskutya színhibás lesz vagy harapáshibás stb... És akkor nem fogja lekérni neki a törzskönyvet.
2011. máj. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!