Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkit szeretnénk venni....

Yorkit szeretnénk venni. Keresnétek nekem hirdetést?

Figyelt kérdés
Yorkit szeretnénk nagyon gyűjtünk még rá kb. 60 ezer ft-ot szánunk rá max.De nem tudom a hirdetésekből eldönteni hogy fajtatiszta lesz-e.Segítenétek?Tanácsokat is fogadok.
2011. máj. 11. 08:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az aom törzskönyvét vagy egyben kéri le, vagy sehogy. Vagy leadja az alom bejelentőt, vagy nem. Egy alom vagy tk-s, vagy nem. Olyan nincs, hogy 8 hetes kiskutyáknál majd a vevő eldönti, hogy lekérje-e vagy sem...
2011. máj. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem.

Te se hirdetést keress, hanem MEOE által jegyzett kennelt.

2011. máj. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hobbi kiskutyát esetleg találsz ennyi pénzért. Harapáshibával szoktak 60.000-ért árulni kutyust, esetleg színhibával is kapsz ennyiért. Érdemes körülnézni, sok tenyésztőt felkeresni. Elmenni és érdeklődni, megnézni a szülőket, törzskönyvet! Lehet, hogy szerencséd lesz!!
2011. máj. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Csak egy tipp, de akár azt is meg lehet próbálni, ha találtok egy szimpatikus tenyésztőt, megmondod, hogy most van 60 ezred. És a fennmaradó összeget esetleg részletekben fizetnéd. Pár hónapig havi 5-8-10 ezer forint.

De nem tudom, hogy a tenyésztők mennyire rugalmasak ilyen téren.

2011. máj. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az én yorkimat 60000-ért vettük,törzskönyves,nem harapás vagy szín hibás,szülei kiállításokon részvettek s nyertek is.Nem értem,miért hiszitek hogy 100000 körül mozog az ára?Egyeltalán nem így van.
2011. máj. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Azért, mert ha kiszámoljuk, hogy egy kutya tenyészszemléje, szűrései, fedeztetés, orvosi vizsgálatok a vemhesség alatt, kölyökkori oltások, tápok, folyamatos felügyelet mennyibe kerül, akkor ez már bőven 50-60 ezer forint.

És szerintem még a legönzetlenebb tenyésztő sem bánja, ha van rajta 10-20 ezer forintja, ha már 4-5 hónapot rááldozott, hogy egészséges kutyákat hozzon le.

2011. máj. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Na ha 50 000 ft- ba kerül az etetés, vizsgálatok stb és csak 10 000 ft-ot akar rajta fogni, akkor meg is kapod 60 000 ft-ért.
2011. máj. 14. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!