Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Etetővödör vs szénaháló?

Etetővödör vs szénaháló?

Figyelt kérdés
szerintetek melyik a jobb választás? valamint mekkora (méretek) a Horze 30 literes etetője? az alkalmas lenne fű illetve hereszéna etetésére?

#szénaháló #etetővödör
2014. okt. 25. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Haver, te kevered a lavort a vödörrel. Talán 200-300l-es "vödörbe" már lehetne némi szénát rakni.
2014. okt. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg jó :D Max egy nagytestű kutyának elég.

Biztos elírtad,nem elég amúgy. Jászol való etetésre,de ha éjszakára keresel megoldást,akkor a szénaháló. Elmolyol vele,nem unatkozik. A jászolból beburkolja gyorsan,aztán unatkozik,mint az én lovam is. A szénahálóból kicsipegeti úgymond,betart egy darabig mire kieszi.

Az én lovam az istálló gerendát rágta unalmában-nem buli.

2014. okt. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2014. okt. 25. 09:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem használom most, de szénaháló az jó kis valami. Bár az én lovam szétbontotta egy idő után, és ugye akkor nagyobb falatokban meg tudta enni a cuccot belőle. De azzal elvan a ló egy ideig.
2014. okt. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!