Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit jelent a lóversenyben a...

Mit jelent a lóversenyben a "szétlövés"?

Figyelt kérdés
Éppen a Ruffian a csodakanca c. filmet néztem, ezt mondták be a végén: "Ruffian és Foolish Pleasure versenye után többé nem rendeztek szétlövést Amerikában." Mi az a szétlövés? Ez csak lóversenyben van vagy más "emberi" sportokban is használják a kifejezést?
2014. jan. 1. 18:26
 1/6 FIVESTAR ***** válasza:
0%
szetlottek gepfegyverrel az emberekkel...
2014. jan. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
A lóversenyt nem ismerem, de más sportokban is létezik ilyen. Ha a mérkőzés vagy akár egy hosszabb verseny, körmérkőzéses rendszer végén két csapat vagy két sportoló döntetlenre végez, akkor rendeznek közöttük szétlövést, hogy eldöntsék, melyik legyen a győztes. Ez lehet egy újabb mérkőzés, egy újabb futam a két versenyző között, vagy az is, hogy valamilyen más, egyszerűbb szabályok szerint folytatják ők ketten, például büntetőpárbaj, mint a fociban.
2014. jan. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Hát hokiban olyasmi mint a fociban a tizenegyesek ha döntetlen vége. Lóversenynél nem tudom.
2014. jan. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha végignézted akkor láttad mi az a szétlövés. A két legjobb lovat versenyeztették hogy eldőljön melyik a jobb.
2014. jan. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én úgy értelmeztem ezt hogy a szétlövés 2 külön nemű állat között verseny, a nemek harca úgymond.Hogy mégis ki a jobb.És mivel egyszer csináltak csak ilyet, és annak rossz vége lett, soha többet nem rendeztek ilyet hogy egy kanca a csődör ellen.
2014. jan. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
széKlövés
2014. jan. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!