Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Sodrott ló terepen?

Sodrott ló terepen?

Figyelt kérdés
Sodrott lovat szeretnék venni tereplovaglásra szerintetek jó ötlet?

2013. febr. 7. 19:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Teljesen alkalmas lehet, ha megfelelően be van lovagolva :)
2013. febr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Még ugrottam is sodrival. :-) Általában nyugodtak, jó fejek, irtó kényelmesek.... hobbira teljesen ideális pacik.
2013. febr. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem sodrott kancám van, akivel ráadásul kocsiztak ezelőtt. :) Kicsi átlovaglás, és tökéletes választás, mert sokkal nyugodtabb, mint egy melegvérű, és nagyon-nagyon kényelmes még szőrén is ;) És sokkal teherbíróbb is, bár ez abszolút kondíciótól függ, meg típustól.
2013. febr. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én sodrott kancával nyomulok, igaz nem nagy mert 155cm a marja, így ügetésben nem a legkényelmesebb, viszont simán lelépni a 170es marú hosszú lábú lovakat, lépésben vágtában jó vele menni.

Az hogy hogy viszonyul dolgokhoz meg elég sok dolog függvénye, pl belovagoltság, illetve miből lett összerakva, meg úgy maga a jelleme is. Az enyémben van arab, szívós és kitartó és megy mint a gondolat, meg néha bekattan az agya.


Azt mondom, hogy ha jól be van lovagolva és rendszeresen mozgatva van, akkor nagyon jó terep és túra társ, és ez szerintem az összes lóra vonatkozik.

2013. febr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
3. vagyok! Azt értem "megfingatás alatt" amit általában alatta értenek. Az én sodrottamat jól meg kell hajtani egyszer terepen és aztán normális lesz. ha nem megyek vele egy-két gyors vágtát agyf@szos lesz. Valószínűleg ezek szerint én valami selejtet fogtam ki. Bár örülök végül is, hogy nekem ilyen lovam lett. Nem lett volna olyan élvezetesek a teperek, ha olyan automata módjára ment volna. Bár ízlések és pofonok ;) Hallgass az okosokra és keress egy normálisat. :)
2013. febr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!