Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért lovagol több lány, mint...

Miért lovagol több lány, mint fiú? A fiúk számára nem egészséges "ott"?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 16:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva jobban örülnék, ha több fiú lovagolna, de sajnos tényleg én is azt veszem észre, hogy egyre több a lánya. Amúgy gondolom kitalálhattad, hogy én is lány vagyok. A lányok valahogy jobban kötődnek a lovakhoz, gondoskodóbbak, és jobban vonza őket az egész lovaglás, és a ló. Főleg, hogy amerre csak látsz mindenfelé vannak lovardák, ahol lehetőség nyílik a lovaglásra (a minőséget most hagyjuk), és így a lányoknak is könnyebb lóközelbe jutniuk. Na meg a lányok ha elmennek egy lovardába, akkor hacsak lehetőség van rá, viszik a legjobb barátnőjüket is. Szóval jobban behúzzák a többi lányt a lovazásba.
2011. okt. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Nekem fiú ismerősöm mondta, hogy azért nem lovagolnak a fiúk, mert szerintük ez "b***s"



Mi vaaaaaaan???? Most ezen szakadtam a röhögéstől! A lovaglás b***s?

Most elképzeltem egy ókori kigyúrt katonát a harci ménje hátán. Egyáltalán nem b***s, hanem inkább imponáló, sz**is. És már hozhatod felmosórongyot meg a vödröt, hogy eltakarítsd a nyáltócsát alattam.

Vagy hogy napjainkat vegyük, itt egy példa:


[link]


vagy ez:


[link]


amiket csak úgy hirtelen találtam, de még nem is kell ilyen kigyúrtnak lenni, akkor is inkább férfias, mint b**is.

2011. okt. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én voltam aki írta, hogy ismerőse mondta, hogy b*zis, utolsó, bocsi, hogy kiakadtál, nekem ezt fiú mondta én csak leírtam, hogy nekem mit mondott, egyébként szerintem is jó, én inkább összejönnék egy lovas fiúval mint egy nem lovassal (mondjuk azért is mert akkor elfogadná a ló iránti szeretetem és, hogy miért vagyok sokat a lovak körül)
2011. okt. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem értem, ha valaki nagydarab kigyúrt, akkor már nem b***s?
2011. okt. 10. 11:58
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem akadtam ki, inkább jót nevettem az egészen. Igen, tudom, hogy nem te írtad, nyugi, elolvastam. Legyen a pasi akár kigyúrt, akár nem kigyúrt, lovaglás nem b***s!!!!
2011. okt. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem így van h káros nekik. cs őket már nem érdeklik annyira a lovak. inkább a gépek meg stb. de ha elmész néhány versenyre meglátdo nemcsak lányok vannak :D ;)
2011. okt. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Szerintem a nemlovas fiúk arra gondolnak, hogy a cicanacis lovasok b*zisak. Pedig éppenhogy férfiasnak kell lenni ahhoz, hogy valaki ne szégyellje a cicanacit. :D


Tényleg, lányok, ti milyen lovas fiúkat kedveltek inkább, a cicanacisokat, westerneseket, vagy csikós/betyár, esetleg hagyományőrzőseket? Vagy megér ez egy külön kérdést? :)

2011. okt. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Tedd ki külön kérdésnek, utolsó hozzászóló!

Hát a lovaglónadrág szó mi szó, nem minden fiúnak áll jól. Viszont ez nem szépségre megy. Volt egyszer egy külön kérdés ezzel kapcsolatban, hogy angol lovaglás vagy western lovaglás. Ott részletesen elmondtam az álláspontom, hogy mit gondolok a westernről.

Egyetértek azzal a válaszolóval, aki írta, hogy a fiúkat jobban a gépek érdeklik. Sajnos ezek a mai ifjak kezdenek nagyon elpuhulni. Folyton csak a számítógép. Külön extra nagy tisztelet a kivételeknek, és legfőképp kiemelve a lovasokat.

2011. okt. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A lányok többen kezdenek de, hamarébb abba hagyják, addig lovagol a lányok nagyobb többsége, míg babázgatni kell a lóval. Ha komoly munkáról, teljesítményről, eredményről, van szó, amikor a babusgatás már kevés, a lányok nagyobb része befejezi lovas pályafutását.A lányoknál jönnek a fiúk és vége a lovaglásnak. A fiúk meg tudják osztani magukat a lóvak és a lányok közt. A lányok megkóstolják a lovat és a fiút, hamar rájönnek, hogy a fiúk kényelmesebbek. (tisztelet a kevés kivételnek)A fiúknak "ott" nem okoz semmilyen gondot, ha tudnak lovagolni, persze véletlen balesetek is adódhatnak.Az hogy a lovaglás b**is, azt csak egy olyan fiú meri kijelenteni, aki már majdnem az! Aki fél a mozgástól, fél a lótól, mert az aki ezt állítja,azt nem lehet lóközelbe vinni! Csupán azért, mert fél a lótól, fél a munkától, de ezt magának sem akarja, és meri bevallni, inkább kitalál valamit, amivel álcázni tudja a félelmét, és a lótól való távol maradását. Persze egy konditeremben történő gyúrást bármikor be lehet fejezni.Nincs az a rizikó ami egy lónál megvan.A lányok egy része viszont a "lovasfiúk" miatt kezd lovagolni, aztán szerencsés esetben marad tovább és lovagol. Ezen az oldalon is több ilyan kérdéssel találkoztam. Bár egy primitív megfogalmazásnak tartom a "lovasfiú" megfogalmazást. Mit takar ez valójában? Úgy vélem néha ezzel még a kérdést feltevő sincs tisztában!
2011. dec. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Felmerült több helyen hogy a a fiúk inkább gépeznek/játszanak, a lányokat ez nem köti le.

Én lány vagyok, még is amikor nem a lovammal/lovakkal vagyok akkor számítógépes játékokkal játszok.(vagy rajzolok, de ez mellékes :) Nem, nem Sims és társai, sokkal komolyabbak. Az életem részét képezik a PC vagy a konzol játékok, pedig lovas ember vagyok.

17/L

2012. aug. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!