Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Csatlakozás óta állandóan...

Csatlakozás óta állandóan röhög nekem a lovam?

Figyelt kérdés
állandóan röhög, ma is vagy 10szer röhögött akárhányszor meglátott... szerintetek kedvel? :)
2011. aug. 26. 15:33
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=XwlDDY9sjzA&feature=related


első 11 mp hangot figyeljétek. ha tudtok rá pontos szakszót, örömmel hallgatom , eddig még SEHOL nem értetlenkedett senki a höhög szó hallatára. hogy neveznéd azt az orrmozgást amivel olyan hangot ad ki, mintha azt mondaná: höhöhöhöhöhöhö?

2011. aug. 26. 16:03
 12/21 anonim ***** válasza:
71%

lehet vannak helyek ahol "röhög"-nek mondják. nyilván nem azt jelenti hogy hahotázik, mert viccesnek talál valamit. sztem mindenki látott már ilyet, de pl. én nem tudtam hgy van neve:)

kérdésre visszatérve: ezt általában akkor csinálják ha örülnek annak aki jön, úgyhogy valószínű kedvel és felismer

2011. aug. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
13%
szakszoval ez a komonikácio közöttük! ez mért anyira bonyolult?
2011. aug. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

mert hogy hangzik ha felteszem azt a kérdést: ha a lovam kommunikál velem, kedvel? akkor is kommunikál, ha sunyítva rohan utánam :P

utolsó előtti ment a zöldkéz

2011. aug. 26. 16:12
 15/21 anonim ***** válasza:
18%
milyen testbeszéddel,komonikácioval jelzi a lovam ha szeret? csak egy kicsit gondolkoznod kellet volna! van ahol igy van ahol ugy mondják ez ok! csak a két szonak más a jelentése!nem mindegy ,hogy idd ki a bilit vagy vidd ki a bilit,szerintem legaláb is.
2011. aug. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
87%
Igen kedvel. Az én lovam is így köszönt engem az istállóba. :)
2011. aug. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
55%
Én böhögnek mondom:) Így üdvözöl, nincs ebben semmi rossz, sőt még örülök is neki. Ez is arra utal, hogy jó a kapcsolatod a lovaddal.
2011. aug. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
77%
Én tudom milyen a röhögés *.* talán az a legjobb érzés, nekem is ezt csinálta csatlakozás után, és azóta mindig. Azért is, mert szeret (amikor elmegyek tőle, és ki van kötve, akkor is) meg pl. etetéskor is ezt szokta =D
2011. aug. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell állandóan kiforgatni más szavát?

Ez annyira undorító, lovashoz nem méltó... Fujj


Kérdező:

Ez az üdvözlés jele, nagyon aranyos, értékeld. :)

Határozottan pozitív visszajelzés a ló részéről, gratulálok. :)

2011. aug. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek. utolsó: wáááh, köszii *_* :)) végre valaki! ment a zöldkéz
2011. szept. 7. 18:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!