Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik volt az eddigi legrossz...

Melyik volt az eddigi legrosszabb, legszomorúbb lovas élményed?

Figyelt kérdés
Akár lovaglás, akár lovardai probléma. Bármi jöhet.
tegnap 13:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
*Nem közmunkás voltam hanem én voltam aki verte a lovat az előbbi sztoriban
tegnap 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
29%
Én biztos nem, mert az erdészetének dolgoztam, ők maszek fakitermelők voltak. Én csak láttam a munkafolyamatot, nem velük dolgoztam
tegnap 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

40sok évvel ezelőtt méneslátogatáson voltunk és bevittek minket egy istállóba ahol a koruk vagy a sántaságuk miatt leselejtezett lovak voltak. Mindegyik vénás infúzióra kötve, legalábbis, mi azt hittük, csak az volt furcsa, hogy egy zárt edény volt mellettük a földön, abba ment bele a ló nyakából a cső. Aztán elmagyarázták, hogy ezek tetanusszal szándékosan megfertőzött lovak, akiknek nem emlékszem hány nap múlva lecsapolták az összes vérét és ebből csináltak tetanusz szérumot az embereknek. A lecsapolás közben pusztultak el a lovak.

Nagyon sokáig, éveken át sirvafakadtam, valahányszor megtudtam egy lóról, hogy leselejtezés előtt áll.

Azt remélem, ma már másképp csináljak a tetanusz szérumot.

tegnap 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ez most röhejes lesz, de osztálykiránduláson volt lovaglós program még valamikor általános iskolában, én nem akartam felülni de valamiért kényszerítettek, én meg ott bőgtem a ló hátán. Készültek fényképek is, az is vicces, azon már nem bőgtem, csak ilyen nagyon mogorva, csúnya fejet vágtam, közben mellettem egy osztálytárs srác is látszódott a képen, ő meg teli vigyorral ült a lovon. xD

Így utólag viccesnek hangzik, mondjuk azt nem tudom, mi a fszért kellett egy kisgyereket a lóra kényszeríteni, ha nem akart felülni, de mindegy.

tegnap 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!