Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mivel fessem ki a lovam?

Mivel fessem ki a lovam?

Figyelt kérdés
Szeretném a lovamat festeni Hallooweenra, csontvázosra, úgyhogy nagy felület lenne, ahhoz kellene festék. Találtam egy tíz évvel ezelőtti kérdést, de abban szerintem kisebb felületről volt szó, és azóta fejlődhetett a dolog. Annak örülnék, ha esetleg hosszabb ideig rajta maradna, ha már dolgozom vele. Milyet vegyek?

tegnapelőtt 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Nekem az Opawz a kedvenc márkám :)
tegnapelőtt 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

#1 vagyok, van midnenféléjük:


[link]

tegnapelőtt 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%

Ha már mindeképp ez az irány, nem akarnál szegényre valami csontvázas ruhát venni/készíteni inkább? Amit csak felülről rádobsz és a mellkasánál meg a hasánál összefogod? Szerintem kevésbé lenne traumatikus élmény, mindkettőtök számára:D


Festékek vonatkozásában, mindenképpen olyat keress amire rá van írva hogy "kid safe", magyarul gyerekeknek biztonságos. Ha a gyerek lenyelheti akkor vélhetően rá lehet kenni a lóra is. De, még ezzel együtt is először csak egy pici helyen próbálnám ki, hogy nem hoz-e elő a festék valami allergiás tünetet.

tegnapelőtt 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
32%
Bőrbarát festék :) Konkrét márkát nem tudok
tegnapelőtt 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!