Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van-e bármi értelme a táptartó...

Van-e bármi értelme a táptartó vödörnek/doboznak?

Figyelt kérdés

Ti használtok ilyet?

Én sosem értettem, mire jó. Én az eredeti csomagolásban tárolom a tápot. Arra van kitalálva.

Egy ilyen hordó rengeteg helyet is foglal, meg hogy mosogatod el? Mert valahogy csak ki kell takarítani időnként.


Csak azért kérdem, mert rengeteg ilyen "akciót" látok, hogy "ha nagy zsákkal veszel akkor ajándék táptartó vödröt kapsz hozzá". Azon kívül hogy szép mintás, más értelmét nem látom a dolognak. De cáfoljatok meg.


2018. okt. 29. 02:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Értem, köszi!

Nálam a lakásban van a nagy zsák táp, a szekrényben. Be van csukva, volt már hogy nem volt rajta cipzár, de akkor is lesúlyoztam valamivel a tetejét míg nagyon tele volt. Így sosem jött ki a szaga.

2018. okt. 29. 15:09
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
A bogár viszont bele tud mászni.
2018. okt. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nincsenek szerencsére. :)

2 éve lakok itt, sosem fordult még elő.

2018. okt. 29. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!