Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van-e bármi értelme a táptartó...

Van-e bármi értelme a táptartó vödörnek/doboznak?

Figyelt kérdés

Ti használtok ilyet?

Én sosem értettem, mire jó. Én az eredeti csomagolásban tárolom a tápot. Arra van kitalálva.

Egy ilyen hordó rengeteg helyet is foglal, meg hogy mosogatod el? Mert valahogy csak ki kell takarítani időnként.


Csak azért kérdem, mert rengeteg ilyen "akciót" látok, hogy "ha nagy zsákkal veszel akkor ajándék táptartó vödröt kapsz hozzá". Azon kívül hogy szép mintás, más értelmét nem látom a dolognak. De cáfoljatok meg.


2018. okt. 29. 02:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
9 kilós tápot szoktam venni, amit a kamrába teszek. A táptartót mindig teletöltöm, itt van a szobában, és abból adagolom neki a kaját, míg el nem fogy. Nekem kényelmesebb így, hogy nem kell kimenni mindig a kamrába ha kajcsit adok neki.
2018. okt. 29. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a cicakajához adták, nagyjából 2 - 3 kiló táp fér bele. Nekem hasznos, belezuttyintom az egészet, aztán van adagoló pohárka hozzá. Nem minden kaja teteje zárható vissza, és a kamrába berakva eléggé érződött a szaguk is.

Meg szerintem, akinek van vagy 3 kutyája és 15-20 kilóssával veszi a tápot, egyszerűbb ilyenből adagolni, mint zacskózni.

2018. okt. 29. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha az eredeti csomagolás helyett vödörben/dobozban, aminek ven teteje, tárolod a tápot,

- nem terjed széjjel-szana a tápszag,

- a táp nem nedvesedik át a párától.

2018. okt. 29. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
nem férnek hozzá az egerek:)
2018. okt. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

Ha nem a lakásban tartod a tápot, érdemes kiönteni a zsákból, a rágcsálók is sokkal nehezebben férnek hozzá.


Nem tudom, hogy milyen tápról van szó, egyébként.

2018. okt. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az eredeti zsák nem mindig visszazárható. A zárható tároló viszont megvédi a tápot a nedvességtől, a bogaraktól,és az aromájából sem veszít a tárolás alatt.
2018. okt. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Az eddig felsorolt érvek mellett esztétikusabb is. Tudom elég hülye érv, legtöbbünk nem "szem előtt" tartja a tápot
2018. okt. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én először a tápbol csak egy 2 kilós zsákot vettem, hogy kipróbáljuk. Mostmár 12 kilósat rendelek (egyszerre kettőt), amit aztán a garázsba tárolok, és abból mindig szedek ki a kis 2 kilós zsákba, amit pedig bent, a nappali sarkában tárolok.
2018. okt. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Praktikus, kényelmes, szép(ez relatív), meg 15kg zsák, ha félig elfogy már (számomra) zavaró turkálni benne.
2018. okt. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
12 kilós tapot szoktam venni, vettem egy cefrés bödönt. Nem nyeklik, mint a zsák, mikor a kaja már fogyóban, nem borul ki, nem szaglik a konyha, kétszer 12 kiló belefér.
2018. okt. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!