Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek van értelme...

Szerintetek van értelme meglátogatni az eredeti gazdát?

Figyelt kérdés

Belegondolni is nehéz mennyi idő telt el azóta, de 13 évvel ezelőtt vettük egy tenyésztőtől a németjuhászunkat és most úgy hozta a sors, hogy konkrétan a házuk előtt fogunk elmenni egy rövid kirándulás keretében. Arra gondoltam, hogy talán meglepnénk vele az eredeti gazdáját és becsöngetnénk hozzá hátha otthon lesz, had lássa mi lett a kis juhászból. :)


Szerintetek ennek van értelme vagy ilyennel nem illik zavarni a tenyésztőket? :)) Emlékszem, egy nagyon szimpatikus pár volt, biztosan nem hajtanának el, de mégiscsak 13 év... Nem is biztos, hogy már emlékeznek ránk.



2018. febr. 27. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ő helyükbe lennék, én örülnék egy ilyen látogatásnak. bár nem németjuhásszal, de tengerimalacot fogok most odaadni valakinek, és örülnék majd egy viszontlátogatásnak. ha lehet még családon belül adtam oda némelyiket
2018. febr. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki, bár ha tudtok valami elérhetőséget érdemes lenne rákérdezni hogy otthon lesznek/ráérnek-e.
2018. febr. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én is örülnék neki.
2018. febr. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan örülnének neki. Hidd el, egy jó tenyésztő az összes kiskutyát megjegyzi :-)

Mi társtenyésztők vagyunk. Néha beugrunk a kutyák új gazdijához-már aki a közelben lakik. Olyan jó látni, hogy jó kezekben lévő, boldog nagykutyák lettek azokból a kis csöppekből.

Egyeztess előtte vele telefonon/e-mailben, hogy alkalmas-e neki.

2018. febr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hovarju ***** válasza:
100%
Szerintem örülni fognak. Egy jó tenyésztő emlékszik a kutyáira és biztos szívesen látná mi lett abból a kölyökből, aki nála született.
2018. febr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!