Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek sem kéne újra...

Szerintetek sem kéne újra kutyussal próbálkoznom?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő, világ életemben kutyát szerettem volna, csodálatos teremtménynek tartom őket, most nyár végén egy elhamarkodott döntés után gazdája lettem a világ leggyönyörűbb angol bulldogjának, viszont szeptemberben kezdődött az egyetem és nagyon sokat volt egyedül otthon, lakásban, és a szomszéd mondta, hogy ugat, őt egyébként egyáltalán nem zavarta az ugatás, csak feltételezte, hogy biztos jó e így a kiskutyusnak és igazából sajnos be kellett látnom, hogy valóban, ezzel rosszat teszek neki, így hát egy nagyon kedves család barátunk "átvette" tőlünk.... az az augusztus amit együtt töltöttünk a lehető legszebb volt számomra és rendkívül mód hiányzik az, hogy van egy társam... elgondolkoztam az ötleten mi lenne, hogyha.. de én nem szeretnék több kutyusnak egyetlen rossz percet sem okozni
2018. okt. 16. 00:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Lakásba maximum olyan ember tartson kutyát aki vagy nyugdíjas,vagy kötetlen a munkaideje,vagy otthon van. Baromira nem jó dolog ez a reggel Elmegyek este hazaérkezek dolog. Így ne!!!
2018. nov. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!