Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet szeretni a kutyákban?

Mit lehet szeretni a kutyákban?

Figyelt kérdés

Nem utálom őket, nem is zavarnak, de egyszerűen nem értem miért van néhány ember oda a kutyákért. Elmagyarázná nekem valaki?

(egy ismerősöm pl nem érti mit lehet a kisbabákban szeretni, én ugyanezt nem értem a kutyáknál)


2018. aug. 29. 14:57
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
aranyosak, cukik, husegesek es feltetel nelkul szeretnek.
2018. aug. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy én nem látom bennük az aranyosságot és cukiságot :( Pedig próbálom esküszöm, de semmit nem mozgatnak meg bennem.
2018. aug. 29. 15:19
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Én csak egy mondatot írnék: Nagyon sokmindent! Ezzel mindent elmondtam.

Előző, egyébként meg tudnak sértődni rendesen.:) A többivel egyetértek, amit írtál.

2018. aug. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
79%
9-esnek szántam a sértődést. Hirtelen annyi válasz jött, hogy mire leírtam, amit, már jött több válasz. Tehát egyetértek veled, a sértődésen kívül. Tudnék mesélni.:) Neked is és a kérdezőnek is.
2018. aug. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Félsz a kutyáktól havanho?
2018. aug. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
87%

Minden ember más, valaki a kígyókat szereti, valaki fél tőlük, valaki nem látja aranyosnak a gyerekeket, valaki imádja őket. Én sem tudok mit kezdeni egy gyerekkel, nem is kéne, de a kutyákat nagyon szeretem.

Nehéz megmondani miért. Aranyosak, szépek, sokoldalúak, mindig ott van neked, megmozgat, barátokat szerezhetsz általa, sikerélményed lehet, ha nyer valamit, megtanul valamit... igazából ezt csak akkor érti meg az ember ha van kutyája, és akkor is csak az, aki fogékony erre, és hajlandó rendes társként kezelni és megismerni a kutyáját.

2018. aug. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
A kutyák érdekesek,jobbam kedvelem őket mint az embereket.meg a növények is érdekesek ,mert nem veszekednek kiabálnak ,és nem fárasztanak.
2018. aug. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Mindent. Az egész lényüket, ahogy "működnek". Hogy ha kiérdemelted a bizalmát, adsz neki enni, és szereted, akkor neked adja mindenét. Te vagy számára az egyetlen, és mindent, de tényleg MINDENT te jelentesz neki. Ha van egy kutyád, akkor biztos lehetsz benne, hogy ő az aki a legjobban szeret téged ezen a világon. Szeretem, ahogy mókáznak, hogy nekik minden játék, és a puszta jelenlétükkel jobb kedvre derítik az embert. Sőt, jobbá teszik az embereket, sokan tanulhatnának tőlük. Annyi mindent írhatnék, de igazából írhat bárki bármit, amíg nem tapasztalod meg ezeket a dolgokat, amíg nem szeretsz EGY kutyát igazán, addig úgysem érted meg.

Én aztán nem vagyok az az ember, aki idézeteket oszt meg, vagy ilyesmi, de van egy, amit megjegyeztem, mert annyira szép, és minden szava igaz:


"A kutyám jön, hogy kitöltse a hűtlen barátok által hagyott űrt a szívemben. Nincs benne irigység, rosszakarat vagy gyűlölet. Nem árulja el a titkaimat, nem lesz féltékeny a sikereimre, és nem leli örömét a bánatomban."

2018. aug. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
12 es vagyok. En imadom oket es az allatokat unblock, de megtudom erteni ha valaki nem. Marmint eltudom fogadni, en a gyerekeket nem csipem valaki a kutyakat. Emiatt ne erezd magad xarul. Bantani gondolom nem fogod oket szoval :)
2018. aug. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Neeeeem, isten őrizz hogy bántsam őket :)


Havanho, és a 44%-os. Nektek vagy kutyátok egyébként? Mert ahogy látom ti utáljátok őket, míg én csak nem érzek irántuk szeretetet (de nem gyűlölöm őket).

2018. aug. 29. 16:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!